Oferta pracy

Program Administrator

ManpowerGroup

  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Numer ref.: Tapfin/21

Co oferujemy?

  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku,
  • Szansę na rozwój kompetencji zawodowych i osobistych w marce, która jest liderem MSP na świecie,
  • Kwartalny system premiowy,
  • Możliwość elastycznego czasu pracy,
  • Praca w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla branży HR,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Orientacja na klienta
  • Dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa i samodzielność
  • Dobra znajomość Excela (mile widziany PowerPoint)

Talent Solutions TAPFIN (marka ManpowerGroup) to światowy lider rynku usług zarządzanych MSP (Managed Service Provider).

W ramach Talent Solutions pomagamy klientom tworzyć strategię dopasowaną do zmieniającego się świata pracy, dotyczącą przyciągania i zatrzymywania pracowników w organizacji oraz ich rozwoju na każdym szczeblu kariery zawodowej, przy wykorzystywaniu danych i technologii na różne sposoby.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy komunikatywnych osób, otwartych na innowacje, zainteresowanych pracą w międzynarodowym środowisku.

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialna za wsparcie zespołu przy prowadzeniu programu MSP z dla jednego z kluczowych klientów TAPFIN - staną się częścią zespołu PMO - Program Management Office

Szukamy absolwentów uczelni wyższych oraz osób kończących studia, które chcą rozwijać się i budować karierę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Główne zadania:

  • Koordynacja procesów przy wykorzystaniu systemu VMS (SAP Fieldglass): dystrybuowanie zamówień do dostawców, wstępna ocena nadesłanych aplikacji, monitorowanie ewidencji czasu pracy kontraktorów, monitorowanie procesu fakturowania
  • Wsparcie zespołu w bieżących działaniach operacyjnych
  • Bieżące przygotowywanie raportów dotyczących funkcjonowania programu
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem (Hiring Managers, Procurement)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne