Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Program Ambasador

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Program Ambasador 2019/2020

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Dołącz do zespołu akademickich Ambasadorów PZU. Zdobądź doświadczenie w działaniach employer brandingowych na uczelniach i w mediach społecznościowych. Zaproszenie kierujemy do studentów z Białegostoku, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Torunia, Warszawy i Wrocławia.

    PZU. Praktyczna wiedza ma sens
    Sprawdź na pzu.pl/kariera

    Program AMBASADOR 2019/2020

    Zadania Ambasadora:

    • Promocja programu praktyk i staży oraz innych projektów PZU dla studentów i absolwentów na uczelniach oraz w mediach społecznościowych
    • Współorganizacja wydarzeń dla środowiska akademickiego, w tym warsztaty, stoiska promocyjne, targi pracy, konkursy itp.
    • Wspieranie działań employer brandingowych PZU online, głównie w mediach społecznościowych
    • Dystrybucja i dbałość o ekspozycję materiałów wizerunkowo-rekrutacyjnych firmy na uczelniach
    • Reprezentowanie PZU we współpracy z uczelniami, biurami karier oraz lokalnymi organizacjami studenckimi
    • Monitoring wydarzeń i rekomendowanie aktywności promocyjnych firmy
    • Przygotowywanie raportów i podsumowań z przeprowadzonych działań
    • Bieżące wsparcie i współpraca z pozostałymi ambasadorami i pracownikami PZU w obszarze budowania wizerunku pracodawcy

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w organizacji i promocji projektów w organizacjach studenckich, kołach naukowych lub samorządach studenckich
    • Statusu studenta
    • Zaangażowania i motywacji do działania indywidualnego i w zespole
    • Prowadzenia aktywności w mediach społecznościowych
    • Zainteresowania i chęci do rozwoju w obszarze PR, marketing, emplyer branding, social media, HR
    • Umiejętności organizacyjnych i zaradności
    • Otwartości, komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

    Oferujemy:

    • Współpracę na podstawie umowy zlecenie na czas roku akademickiego 2019/2020
    • Wynagrodzenie - stypendium ambasadorskie
    • Udział w szkoleniach merytorycznych i spotkaniach integracyjnych
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i praktycznej wiedzy z zakresu employer brandingu
    • Możliwość wykazania się kreatywnością i inicjatywą
    • Możliwość bezpośredniej współpracy z jedną z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo – Wschodniej
    • Certyfikat potwierdzający udział w programie
    • Skrócony proces rekrutacji na praktyki i staże po zakończeniu programu

    Dowiedz się więcej o Programie Ambasador na pzu.pl/kariera oraz fanpage’u fb.com/pzukariera.
    Aplikuj za pośrednictwem formularza do piątku 31 maja 2019r.