Oferta pracy

Program Ambasadorski 2022/2023

ING Bank Śląski S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • promowanie wizerunku ING jako pracodawcy na swojej uczelni i w mediach społecznościowych

  • wsparcie organizacji wydarzeń online i stacjonarnych tj. targów pracy, stref kariery, spotkań i gościnnych wykładów prowadzonych przez pracowników ING na Twojej uczelni

  • budowanie relacji z władzami uczelni, biurem karier, organizacjami studenckimi, kołami naukowymi i studentami

  • promocja oferty pracodawcy wśród studentów i absolwentów

  • proponowanie aktywności i ich realizacja

  • współpraca z naszym bankiem w Twoim mieście

Nasze wymagania

  • aktywne działanie w organizacjach studenckich lub pozarządowych

  • status studenta studiów dziennych lub zaoczonych

  • chęć zdobywania doświadczenia zawodowego już na studiach

  • umiejętności organizacyjne - lubisz organizować duże przedsięwzięcia i chcesz robić to z najlepszymi

  • łatwość nawiązywania kontaktów i pozytywna energia

To oferujemy

  • udział w szkoleniach rozwojowych i warsztatach

  • szansę na rozbudowanie swojej sieci kontaktów zawodowych

  • możliwość bliższego poznania ING Banku Śląskiego i jego pracowników

  • opiekę prowadzących Program, którzy odpowiedzą na każde pytanie i pokierują Cię w przygodzie z ING

  • unikalne doświadczenie i wiedzę wyniesione z realizacji samodzielnych zadań

  • bycie częścią społeczności Ambasadorów ING

  • certyfikat udziału w Programie oraz referencje

ING to nie tylko miejsce pracy. ING to my wszyscy

Nasz cel to wspieranie i inspirowanie ludzi do bycia o krok do przodu, zarówno w życiu prywatnym jak i w biznesie. Program Ambasadorski to jedna z form współpracy między ING, a środowiskiem uniwersyteckim w całej Polsce. Jeśli szukasz możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń biznesowych i chcesz być o krok do przodu, zostań Ambasadorem ING i wspieraj nas w budowaniu wizerunku banku, w którym chce się pracować.

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy