Oferta pracy

Program Campus Ambassador

PwC Service Delivery CenterO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy organizacji targów pracy, warsztatów czy konkursów dla studentów oraz absolwentów w formie stacjonarnej oraz online,

  • promocja firmy w kanałach social media oraz podążanie za trendami rynkowymi,

  • reprezentowanie firmy podczas spotkań promocyjno-rekrutacyjnych (m.in.: targi pracy, stoiska firmy na uczelniach) czy podczas bezpośredniej promocji ofert pracy,

  • obserwacja wydarzeń i rekomendowanie najbardziej efektywnych form promocji PwC Service Delivery Center jako pracodawcy,

  • współpraca z przedstawicielami biur karier,

  • dystrybucja materiałów promocyjnych.

Nasze wymagania

  • status studenta jednej z uczelni wymienionej w opisie programu,

  • gotowość do nawiązania z nami współpracy w roku akademickim 2021/2022,

  • zainteresowanie obszarem marketingu oraz employer brandingu,

  • bardzo dobra znajomość trendów w social mediach,

  • członkostwo w organizacji studenckiej, kole naukowym lub inna forma aktywnego działania w środowisku akademickim,

  • zainteresowanie organizacją wydarzeń dla studentów i absolwentów,

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • umiejętność myślenia nieszablonowego.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w planowaniu i organizowaniu wydarzeń oraz dużą dawkę praktycznej wiedzy z obszaru promocji marki pracodawcy (employer brandingu) i marketingu,

  • powiększenie sieci swoich kontaktów w oparciu o szeroką współpracę firmy ze środowiskiem akademickim,

  • możliwość zgłaszania i wdrażania własnych pomysłów zgodnie ze strategią employer branding’ową firmy,

  • poznanie firmy z innej perspektywy oraz nawiązanie relacji z pracownikami,

  • możliwość uczestnictwa w dedykowanych szkoleniach i webinarach realizowanych przez naszą firmę,

  • uczestnictwo w spotkaniach integracyjnych, również online,

  • stypendium ambasadorskie, wypłacane miesięcznie przez cały okres trwania programu na podstawie zawartej umowy zlecenia,

  • karta MultiSport (jeżeli sytuacja epidemiologiczna pozwoli na korzystanie),

  • pakiet powitalny, a w nim m.in. iPad – narzędzie pracy Ambasadora na czas trwania programu, powitalny pakiet gadżetów firmowych,

  • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć,

  • skrócony proces rekrutacji do programu stażowego oraz atrakcyjna nagroda rzeczowa dla najlepszego ambasadora,

  • dodatkowe bonusy dla najbardziej aktywnych ambasadorów.

PwC Service Delivery Center

Program PwC Service Delivery Center Campus Ambassador to świetna okazja do poznania firmy, jej działalności oraz możliwość pogłębienia wiedzy w obszarze budowania marki pracodawcy. Program skierowany jest do studentów wszystkich kierunków studiów, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Opolskiego oraz Politechniki Opolskiej.

Przewiń do profilu firmy