Program FutureStars w Empik | Supply Chain | Planowanie Łańcucha Dostaw

Empik S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Działamy innowacyjnie i kreatywnie, tworząc jedną z największych platform e-commerce w Polsce. W Programie FutureStars, stawiamy na zdobywanie przez Ciebie doświadczenia, pod okiem najlepszych na rynku ekspertów. Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób decydujemy o tym, co znajdziesz na sklepowej półce? Czy ciekawi Cię droga, którą pokonuje najnowszy bestseller z drukarni do pobliskiego paczkomatu? Co robimy w maju z Wielkanocnymi zajączkami? Tego i wiele więcej dowiesz się w trakcie projektu stażowego w dziale Planowania.

Twoim zadaniem będzie przygotowanie modelu optymalizacji zapasu bezpieczeństwa na różnych etapach życia produktu i wymiany asortymentu. W trakcie projektu będziesz blisko współpracować z kolegami z Działów planowania, logistyki, operacji sklepowych oraz sprzedaży. Przez Twój projekt wpłyniesz na podniesienie dostępności produktów dla naszych klientów i ciągłe podnoszenie satysfakcji z zakupów w Empiku.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatniego roku studiów inżynierskich lub magisterskich lub:

  • Właśnie obroniłeś tytuł inżyniera/magistra i poszukujesz swojej pierwszej pracy;

  • Dobrze znasz program Excel lub inne narzędzia przydatne w analizie danych;

  • Masz umysł analityczny;

  • Doskonale dogadujesz się z innymi i lubisz pracować w zespole;

  • Nie boisz się pytać i nieustannie poszukujesz nowych rozwiązań;

  • Chcesz odkryć świat Supply Chain i Logistyki;

  • Sprawdzisz się w testach SHL będących ważną częścią procesu rekrutacyjnego.

To oferujemy

  • Program rozwojowy oparty o Twoje naturalne, indywidualne talenty, które zmierzymy już w pierwszych dniach Programu, za pomocą Clifton Stregths (test Gallupa);

  • Start Twojej zawodowej ścieżki dla uznanej, rozpoznawalnej marki, w jednym z największych i dynamicznie rozwijających się e-commerce w Polsce;

  • 6 miesięcy pełnych wyzwań pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce, z możliwością dalszej współpracy po zakończeniu programu;

  • Elastyczny czas pracy – dopasowanie godzin pracy do Twojego harmonogramu zajęć.

  • A także:

  • Możliwość poznania różnych obszarów w obrębie Supply Chain/Logistyka;

  • Unikalne szkolenia w okresie programu;

  • Dedykowanego opiekuna – specjalistę w swojej dziedzinie, który będzie czuwał nad Twoim rozwojem i przebiegiem programu;

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie – jak wolisz;

  • Możliwy własny projekt rozwojowy;

  • Kartę zniżkową na produkty Empik – na pewno znajdziesz coś dla siebie wśród 3 mln naszych produktów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Testy SHL

3

Spotkanie Online z Menedżerem

4

Podjęcie decyzji

5

Zatrudnienie

Empik S.A.

Chcesz efektu WOW?

Aplikuj i twórz z nami omnichannel przyszłości!

Przewiń do profilu firmy