Oferta pracy

Program Manager Europe - Commercial

HRK S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie przydzielonym portfelem projektów;

  • Zapewnienie pomyślnej realizacji projektów w celu osiągnięcia korzyści biznesowych;

  • Odpowiedzialność za projekty transformacji biznesowej w Europie;

  • Rozwijanie procesów i narzędzi zarządzania programami;

  • Realizacja kluczowych projektów mających wpływ na działalność w Europie;

  • Raportowanie oraz dbanie o to, aby zespoły realizujące projekty z powodzeniem wdrażały uzgodnione rozwiązania;

  • Współpraca z interesariuszami na najwyższym szczeblu organizacji.

Podział czasu pracy
50%

zdalnie

50%

podróże służbowe

Wymagania pracodawcy

  • 10 lat doświadczenia w konsultingu w obszarach Commercial, Retali, Digital (najlepiej Big4);

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i transformacji biznesowej;

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku w realizacji projektów (Certyfikat z zakresu zarządzania projektami jest wymagany);

  • Umiejętność współpracy z interesariuszami w zakresie ustalania priorytetów i zarządzania;

  • Duże umiejętności w zakresie zarządzania zmianami oraz zdolność do adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku;

  • Doskonała znajomość procesów i systemów zarządzania;

  • Naturalnie pozytywne nastawienie i otwarte podejście do budowania partnerstwa oraz motywacja do pracy;

  • Innowacyjne myślenie, umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz opracowywania alternatywnych podejść i pomysłów;

  • Doskonała znajomość języka angielskiego w piśmie, prezentacji, komunikacji i negocjacji oraz umiejętność formułowania złożonych rozwiązań;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office 365,Visio, Project, Power Point, Word, Excel i Teams.

Pracodawca oferuje

  • Praca zdalna;

  • 50% czasu pracy podróże po Europie;

  • Praca w globalnej organizacji.

HRK S.A.

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Współpracujemy z firmami z kapitałem polskim oraz zagranicznym. Wspieramy naszych klientów w prowadzeniu rekrutacji w następujących obszarach specjalizacyjnych: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, kadry i płace oraz budownictwo i nieruchomości.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy