Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Program Manager (Riyadh Art Project)

Fair RecruitmentO firmie

39 52043 680 / mies. (zal. od umowy)
  • Arabia Saudyjska

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Ilość wakatów: 1
Lokalizacja: Riyahd, /Arabia Saudyjska

FAIR RECRUITMENT jest agencją rekrutacji i doradztwa personalnego, świadczącą swoje usługi od 2006 roku zarówno dla małych firm jak również międzynarodowych korporacji, głównie w zakresie rekrutacji technicznej. Posiadamy wpis na listę Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerze 18870.
Rolą Program Managera będzie zarządzanie wszelkimi aspektami jednego z 10 podprogramów w ramach rządowego projektu Riyadh Art Project: https://www.rcrc.gov.sa/en/projects/riyadh-art-project  mającego na celu rozbudowę lub przebudowę miasta w celu stworzenia z niego galerii bez ścian oraz kreatywną potęgę cyfrowej ery.
Jako członek wyższego kierownictwa, Program Manager będzie odpowiedzialny za przepływ informacji i koordynację z Dyrektorem Programu i resztą kadry managerskiej oraz współpracownikami we wszystkich sprawach związanych z czynnościami operacyjnymi, które są niezbędne dla powodzenia projektu.
Zakres jego odpowiedzialności będzie obejmował: planowanie, wdrażanie, monitorowanie i raportowanie wszystkich niezbędnych kwestii dla przypisanego podprogramu, zgodnie z procedurami.

Opis Stanowiska:

  • Nadzór nad projektem za pośrednictwem artystów lub konsultantów, opracowywanie umów zgodnie z wymaganiami, składanie zapytań ofertowych w celu zabezpieczenia umów dotyczących projektowania, zamówień i budowy oraz koordynacja z klientem w celu ich zatwierdzenia.
  • Nadzór i zarządzanie zespołami konsultantów, wykonawców i artystów na etapie projektowania i budowy,  zgodnie z dokumentacją kontraktową.
  • Koordynowanie procesu i postępów prac wraz z  Dyrektorem i Zastępcą Dyrektora Projektu.
  • Udział w wyborze ofert przetargowych w zakresie projektowania i budowy.
  • Stały kontakt z Klientem i  udziałowcami w celu konsultacji wszelkich bieżących spraw związanych z projektem.
  • Nadzorowanie płatności za poszczególne etapy prac projektowych.
  • Opracowanie i egzekwowanie Planu Realizacji Projektu.
  • Nadzór nad dokumentacją robót budowlanych.
  • Zarządzanie kosztami i rozliczeniami we współpracy z Dyrektorem Finansowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo,architektura).
  • Studia lub certyfikat potwierdzający umiejętność Zarządzania projektami (MBA, PMP, etc).
  • 15 lat doświadczenia zawodowego.
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami o wartosci 50mln+ USD
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i wykonywania pracy.
  • Gotowość do relokacji do Arabii Saudyjskiej na czas trwania kontraktu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie netto: 38 000- 42 000 SAR(39 520 PLN- 43 680 PLN) miesięcznie .
  • Ubezpieczenie medyczne zapewniane przez Firmę AXA VIP Class
  • Bilety dostarczane przez firmę, 03 Bilet w klasie ekonomicznej w obie strony w ciągu roku do kraju.
  • Czas trwania umowy będzie wynosił 1 rok, z okresem próbnym 3 miesiące. Umowa podlega przedłużeniu w zależności od wymagań pracy i wydajności.
  • 31 dni wolnych od pracy w roku
  • Możliwość pracy przy jednym z najciekawszych tego rodzaju projektów w skali globalnej
Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne