Oferta pracy

Program Menadżerski Management Trainee

Eurocash S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział i zaangażowanie w programie wdrożeniowym, poznanie specyfiki działalności i struktury Grupy (1 miesiąc)

  • Intensywne szkolenie i praca w dziale operacyjnym wybranej jednostki biznesowej (6 miesięcy)

  • Udział w projekcie strategicznym lub praca w wybranym dziale (6 miesięcy)

  • Szczegółowy zakres dalszych obowiązków będzie wynikał ze specyfiki roli docelowej

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów (IV – V rok) lub absolwentem maksymalnie 2 lata po studiach

  • Masz już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe - pracę, praktyki, staże, działalność w organizacjach studenckich, doświadczenia zagraniczne (wymiany studenckie, pracę za granicą)

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • Jesteś gotowy/a do zmiany miejsca zamieszkania i podjęcia pracy na pełen etat

  • Posiadasz umiejętność analizowania i wyciągania wniosków

  • Jesteś nastawiony/a na realizację celów i wyzwań

  • Posiadasz umiejętności przywódcze

  • Cechuje Cię odwaga i przedsiębiorczość

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Wsparcie mentora

  • Dynamiczne i nowoczesne środowisko pracy

  • Ambitne i odpowiedzialne zadania

  • Możliwość uczestnictwa w kluczowych dla firmy projektach

  • Możliwość zdobycia kompetencji menadżerskich

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta sportowa

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Assessment Center (online)

4

Testy osobowościowe oraz analitycznego myślenia

5

Spotkanie z Zarządem Grupy (w języku angielskim, online)

Eurocash S.A.

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Opis programu:

Program Management Trainee dedykujemy osobom, które chcą rozwijać swoją karierę na najwyższym poziomie. Szukamy osób z potencjałem, które są gotowe pełnić w przyszłości funkcje menedżerskie w naszej organizacji. Poprzez realizację licznych projektów w różnych działach uczestnicy Programu zdobywają szeroką wiedzę biznesową oraz organizacyjną.

Etapy programu:

  • Wdrożenie (1 miesiąc)

  • Dwa półroczne staże (jeden z nich w dziale operacyjnym wybranej jednostki biznesowej (6+6 miesięcy)

  • Objęcie roli docelowej