Logo Pracuj.pl

Program Menadżerski Management Trainee

Eurocash S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział i zaangażowanie w programie wdrożeniowym, poznanie specyfiki działalności i struktury Grupy (1 miesiąc)
  • Intensywne szkolenie i praca w dziale operacyjnym wybranej jednostki biznesowej (6 miesięcy)
  • Udział w projekcie strategicznym lub praca w wybranym dziale (6 miesięcy)
  • Szczegółowy zakres dalszych obowiązków będzie wynikał ze specyfiki roli docelowej

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów (IV – V rok) lub absolwentem maksymalnie 2 lata po studiach
  • Masz już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe - pracę, praktyki, staże, działalność w organizacjach studenckich, doświadczenia zagraniczne (wymiany studenckie, pracę za granicą)
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • Jesteś gotowy/a do zmiany miejsca zamieszkania i podjęcia pracy na pełen etat
  • Posiadasz umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • Jesteś nastawiony/a na realizację celów i wyzwań
  • Posiadasz umiejętności przywódcze
  • Cechuje Cię odwaga i przedsiębiorczość

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Wsparcie mentora
  • Dynamiczne i nowoczesne środowisko pracy
  • Ambitne i odpowiedzialne zadania
  • Możliwość uczestnictwa w kluczowych dla firmy projektach
  • Możliwość zdobycia kompetencji menadżerskich
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta sportowa

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Assessment Center (online)

4

Testy osobowościowe oraz analitycznego myślenia

5

Spotkanie z Zarządem Grupy (w języku angielskim, online)

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Opis programu:

Program Management Trainee dedykujemy osobom, które chcą rozwijać swoją karierę na najwyższym poziomie. Szukamy osób z potencjałem, które są gotowe pełnić w przyszłości funkcje menedżerskie w naszej organizacji. Poprzez realizację licznych projektów w różnych działach uczestnicy Programu zdobywają szeroką wiedzę biznesową oraz organizacyjną.

Etapy programu:

  • Wdrożenie (1 miesiąc)
  • Dwa półroczne staże (jeden z nich w dziale operacyjnym wybranej jednostki biznesowej (6+6 miesięcy)
  • Objęcie roli docelowej

Program Menadżerski Management Trainee, zachodniopomorskie