Oferta pracy

Program Menedżerski dla Logistyki

Rossmann SDP

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • założeniem programu jest pozyskanie młodych zdolnych ludzi, którzy w ramach programu rozwojowego w dziale logistyki będą zdobywali doświadczenie i wiedzę do objęcia w przyszłości stanowisk kierowniczych,

  • realizacja zadań i projektów w obszarze zarządzania zapasami, transportu i magazynów.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza na temat funkcjonowania logistyki,

  • wykształcenie wyższe na poziomie licencjat/ inżynier/ magister (absolwent szkoły wyższej max 3 lata po zakończeniu),

  • umiejętności organizacyjne i zarządzania grupą poparte przykładami z różnych obszarów aktywności,

  • pracowitość,

  • motywacja,

  • kreatywność,

  • spostrzegawczość,

  • chęci do zdobywania nowych umiejętności,

  • dyspozycyjność 40 godzin tygodniowo.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas trwania programu (12 m-cy) zakończoną wewnętrznym certyfikatem potwierdzającym ukończenie programu rozwojowego,

  • konfrontację teorii z praktyką,

  • zdobycie doświadczenia,

  • udział w projektach i realizację własnych projektów,

  • szansę na awans w strukturze zarządzania,

  • możliwość poznania procesów logistycznych w firmie.

  • Benefity

  • Czerwona linia

  • Klub zwierzaka

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy

  • Dofinasowanie wakacji, kolonie dla dzieci

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Najlepsi zostają z nami!