Logo Pracuj.pl

Program Menedżerski w Dziale HR

British American TobaccoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • 24 miesiące intensywnego rozwoju w ramach rotacji w różnych zespołach HR
  • prowadzenie samodzielnych projektów w obszarach takich jak np. Employer Branding, Szkolenia i Rozwój, Emplyees’ Engagement, HR Business Partnering
  • pestiżowe szkolenie w międzynarodowej Global Graduate Programme Academy
  • wykorzystanie swojego potencjału na zdobywanie międzynarodowych doświadczeń

Nasze wymagania

Jeśli:

• posługujesz się płynnie językiem angielskim

• lubisz rozwiązywać złożone problemy i rozwijać nowe pomysły

• masz już na koncie doświadczenie np. na stażach lub praktykach

• jesteś na ostatnim roku studiów lub już masz dyplom i możesz rozpocząć pracę na pełen etat

• jesteś otwarty/a na zdobywanie doświadczeń w innych lokalizacjach, w tym za granicą (ze względu na restrykcje COVIDowe aktualnie realizowane głównie jako praca w wirtualnych zespołach)

• interesujesz się marketingiem, chcesz rozwijać swoją karierę w obszarze HR, może masz nawet pierwsze

• doświadczenia z tego zakresu

• chcesz mieć wpływ na rozwój firmy?

• masz mnóstwo pozytywnej energii i lubisz pracę w swobodnej atmosferze

Dołącz do Global Graduate Programme, jeżeli candothat na medżera to Ty.

To oferujemy

  • wsparcie Mentora oraz coaching Senior Managerów
  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • objęcie po programie stanowiska menedżerskiego
  • wejście na przyspieszoną drogę do kariery na Senior Managera
  • realny wpływ na rozwój firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • korporacyjna karta kredytowa
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

2

Rozwiąż testy online

3

Nagraj video interview po angielsku

4

Spotkaj się z nami na rozmowie online

5

Zmierz się z Assessment Centre online

British American Tobacco

Chcesz poznać Candothatów i ich historię – Wejdź na stronę: www.candothat.pl

Program Menedżerski w Dziale HR, Warszawa