Oferta pracy

Mars Polska sp. z o.o.

Program Menedżerski w obszarze Inżynierii - Mars Supply Chain Leadership Experience, ścieżka Inżynieryjna

Mars Polska sp. z o.o.O firmie

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 01 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • W ramach programu rozwoju liderów obszaru inżynieryjnego, Mars Supply Chain Leadership Experience (ścieżka Inżynieryjna), będziesz współtworzyć sukces naszej firmy. Przed Tobą poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, promowanie innowacyjnych pomysłów oraz kierowanie kompleksowymi projektami technicznymi w całej Europie

  • Mars Supply Chain Leadership Experience w obszarze Inżynierii to 3-letni, międzynarodowy program, w trakcie którego będziesz pełnić odpowiedzialne funkcje na trzech różnych stanowiskach z obszaru Inżynieryjnego

  • Trzy lata, trzy różne, roczne role. Lubimy zapewniać naszym Współpracownikom swobodę działania, dlatego od momentu dołączenia do Mars będziesz zarządzać własnym projektem

  • Każdy z rocznych projektów będzie wyzwaniem, mającym na celu zwiększenie Twojej wiedzy i ekspertyzy w takich dziedzinach jak robotyka, zaawansowana technologia produkcji czy szybkość i wydajność maszyn. Do tego, będziesz silnie rozwijać swoje umiejętności przywódcze

  • Każdy projekt będzie dostosowany do Twojej osobistej ścieżki rozwoju, dzięki czemu zdobędziesz imponujące doświadczenie, które nada tempa Twojej karierze jako lidera w dziedzinie technicznej

  • Rok 1 – to kierowanie własnym projektem

  • Rok 2 – to projekt realizowany za granicą

  • Rok 3 – to zarządzanie własnym zespołem

Nasze wymagania

  • Szukamy studentów kończących studia magisterskie (którzy zdobędą tytuł magistra do września 2021) i absolwentów kierunków technicznych - preferowany obszar to Inżynieria Mechaniczna, Elektrotechnika lub Inżynieria Chemiczna/Procesowa, którzy:

  • Chcą rozwijać kompetencje w zakresie doskonałego przywództwa, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności techniczne

  • Posiadają ambicję do zostania liderem zespołu i mają zamiłowanie do techniki

  • Nie boją się nowych wyzwań, kwestionowania status quo i wprowadzania świeżej perspektywy

  • Mają łatwość w przystosowaniu się do nowego otoczenia

  • Biegle posługują się językiem polskim i angielskim

  • Są gotowi na relokację, również w skali międzynarodowej

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie rosnące po każdym roku programu

  • Pełen pakiet benefitów i umowę o pracę na czas nieokreślony

  • System premiowy uzależniony od wyników indywidualnych i biznesowych

  • Wsparcie doświadczonego mentora, trenerów i najlepszych menedżerów

  • Wartościowe szkolenia w ramach dedykowanego programu Learning&Development, które zaopatrzą Cię w kluczowe umiejętności naszych przyszłych liderów

  • Wsparcie ze strony wyjątkowej europejskiej społeczności uczestników i absolwentów Programu MSCLE

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia w ramach Mars University

Etapy rekrutacji
1

Zarejestruj się i zaaplikuj (proces w j. angielskim)

2

Wypełnij kwestionariusz online

3

Nagraj swoje odpowiedzi na 5 pytań rekrutacyjnych

4

Weź udział w wirtualnej rozmowie z menedżerem

5

Weź udział w wirtualnym Assessment Center

Mars to firma rodzinna, której globalna sprzedaż przekracza 35 mld dolarów. Produkujemy produkty jednych z najbardziej lubianych marek na świecie: M&M®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, DOVE®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, EXTRA®, ORBIT®, 5™, SKITTLES®, UNCLE BEN'S®, MARS DRINKS i COCOAVIA®. Nasza działalność to nie tylko marki konsumenckie. Z dumą opiekujemy się połową zwierząt domowych na całym świecie za pośrednictwem naszych karm dla zwierząt, produktów zdrowotnych i usług, takich jak Banfield Pet Hospitals™, BluePearl®, Linnaeus, AniCura, VCA™ i Pet Partners™. Siedziba Mars znajduje się w McLean w stanie Wirginia, a firma działa w ponad 80 krajach. Pięć zasad Mars, czyli Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność, inspiruje 125 tys. naszych pracowników do codziennego działania na rzecz budowania świata, którego pragniemy w przyszłości.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Twoja przyszłość zaczyna się dziś. Aplikuj.

Dołącz do biznesu pozostającego w rękach rodziny Mars, stań się jego częścią i kreuj lepszą rzeczywistość – dla siebie i otoczenia. Od momentu dołączenia do naszej społeczności rozpoczniesz przygodę pełną pasjonujących wyzwań i poznasz wiele obszarów naszej działalności.

Rekrutacja na program odbędzie się w większości w języku angielskim.