Program Menedżerski w obszarze Produkcji - Mars Supply Chain Leadership Experience, ścieżka Produkcyjna

Mars Polska sp. z o.o.O firmie

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • W ramach programu rozwoju liderów obszaru Produkcji – Mars Supply Chain Leadership Experience (ścieżka Produkcyjna), będziesz współtworzyć sukces naszej firmy. Przed Tobą poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, promowanie innowacyjnych pomysłów oraz kierowanie kompleksowymi projektami technicznymi z obszaru Supply Chain – od Planowania Produkcji, przez Logistykę, po Operacje

  • Mars Supply Chain Leadership Experience w obszarze Produkcji to 3-letni, międzynarodowy program, w trakcie którego będziesz pełnić odpowiedzialne funkcje na trzech różnych stanowiskach z obszaru Supply Chain (Produkcji)

  • Trzy lata, trzy różne, roczne role. Lubimy zapewniać naszym Współpracownikom swobodę działania, dlatego od momentu dołączenia do Mars będziesz zarządzać własnym projektem

  • Każdy z rocznych projektów będzie wyzwaniem mającym na celu zwiększenie Twojej wiedzy i ekspertyzy oraz rozwój umiejętności przywódczych

  • Każdy projekt będzie dostosowany do Twojej osobistej ścieżki rozwoju, dzięki czemu zdobędziesz imponujące doświadczenie, które nada tempa Twojej karierze jako lidera w dziedzinie Supply Chain, a w przyszłości – Dyrektora Fabryki

Nasze wymagania

  • Szukamy studentów kończących studia magisterskie i absolwentów kierunków technicznych - preferowany obszar to Łańcuch Dostaw, Inżynieria Przemysłowa, Inżynieria Procesowa lub pokrewne, którzy:

  • Chcą rozwijać kompetencje w zakresie doskonałego przywództwa, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności techniczne

  • Posiadają ambicję do zostania liderem zespołu z obszaru Supply Chain i mają zamiłowanie do techniki

  • Nie boją się nowych wyzwań, kwestionowania status quo i wprowadzania świeżej perspektywy

  • Mają łatwość w przystosowaniu się do nowego otoczenia

  • Biegle posługują się językiem polskim i angielskim

  • Są gotowi na relokację

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie rosnące po każdym roku programu

  • Pełen pakiet benefitów i umowę o pracę na czas nieokreślony

  • System premiowy uzależniony od wyników indywidualnych i biznesowych

  • Wsparcie doświadczonego mentora, trenerów i najlepszych menedżerów

  • Wartościowe szkolenia w ramach dedykowanego programu Learning&Development, które zaopatrzą Cię w kluczowe umiejętności naszych przyszłych liderów

  • Wsparcie ze strony wyjątkowej europejskiej społeczności uczestników i absolwentów Programu MSCLE

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia w ramach Mars University

Etapy rekrutacji
1

Zarejestruj się i zaaplikuj (proces w j. angielskim)

2

Wypełnij kwestionariusz online

3

Nagraj swoje odpowiedzi na 5 pytań rekrutacyjnych

4

Weź udział w wirtualnej rozmowie z menedżerem

5

Weź udział w wirtualnym Assessment Center

Mars Polska sp. z o.o.

Mars to firma rodzinna, której globalna sprzedaż przekracza 35 mld dolarów. Produkujemy produkty jednych z najbardziej lubianych marek na świecie: M&M®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, DOVE®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, EXTRA®, ORBIT®, 5™, SKITTLES®, UNCLE BEN'S®, MARS DRINKS i COCOAVIA®. Nasza działalność to nie tylko marki konsumenckie. Z dumą opiekujemy się połową zwierząt domowych na całym świecie za pośrednictwem naszych karm dla zwierząt, produktów zdrowotnych i usług, takich jak Banfield Pet Hospitals™, BluePearl®, Linnaeus, AniCura, VCA™ i Pet Partners™. Siedziba Mars znajduje się w McLean w stanie Wirginia, a firma działa w ponad 80 krajach. Pięć zasad Mars, czyli Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność, inspiruje 125 tys. naszych pracowników do codziennego działania na rzecz budowania świata, którego pragniemy w przyszłości.

Przewiń do profilu firmy

Twoja przyszłość zaczyna się dziś. Aplikuj.

Dołącz do biznesu pozostającego w rękach rodziny Mars, stań się jego częścią i kreuj lepszą rzeczywistość – dla siebie i otoczenia. Od momentu dołączenia do naszej społeczności rozpoczniesz przygodę pełną pasjonujących wyzwań i poznasz wiele obszarów naszej działalności.

Rekrutacja na program odbędzie się w większości w języku angielskim.