Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Program Płatnych Praktyk w działach: Logistyki, Produkcji, Personalnym, Nowych Projektów

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MW Lublin – jesteśmy firmą działającą w przemyśle motoryzacyjnym zajmującą się produkcją felg stalowych do samochodów osobowych i dostawczych. Wchodzimy w skład grupy kapitałowej CLN.

    Więcej informacji o nas znajdziesz na
    www.gruppocln.com

    Program Płatnych Praktyk w działach:
    - Logistyki - Produkcji - Personalnym - Nowych Projektów
    Miejsce pracy: Lublin

    ORGANIZUJEMY PROGRAM PŁATNYCH PRAKTYK LETNICH W DZIAŁACH:

    LOGISTYKA

    PREFEROWANE KIERUNKI:

    Logistyka, Transport, Ekonomia, Zarządzanie / Organizacja produkcji, Inżynieria produkcji

    WYMAGANIA:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • Sprawne posługiwanie się Excelem,
    • Znajomość zagadnień dotyczących łańcucha dostaw oraz narzędzi Lean Manufacturing w firmie produkcyjnej.

    ZADANIA JAKIE CZEKAJĄ CIĘ NA STANOWISKU PRACY:

    • Planowanie produkcji,
    • Kontrolowanie realizacji planów produkcji,
    • Wprowadzanie danych do systemu SAP,
    • Przygotowanie analiz / zestawień w systemie SAP / Excel,
    • Monitorowanie dostępności komponentów.

    PRODUKCJA

    Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn

    WYMAGANIA:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Posiadanie zdolności manualnych,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

    • Wdrażanie rozwiązań opartych na zasadach Lean Manufacturing,
    • Przeprowadzanie prób technologicznych,
    • Analizowanie problemów i optymalizowanie procesu poprzez proponowanie i wprowadzanie usprawnień w zakresie ustawień maszyn,
    • Przygotowanie i ciągłą weryfikację poprawności ustawień maszyn na przydzielonym obszarze.

    PERSONALNY

    Zarządzanie, Ekonomia, Marketing, Finanse i Rachunkowość

    WYMAGANIA:

    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
    • Otwartość i komunikatywność.

    • Przygotowywanie raportów i zestawień,
    • Pomoc przy administrowaniu systemem oceny okresowej pracowników,
    • Pomoc przy administrowaniu systemem Lean Manufacturing w zakresie rozwoju personelu,
    • Pomoc przy prowadzeniu bazy szkoleń.

    NOWE PROJEKTY

    Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie Projektami, Zarządzanie i Marketing

    WYMAGANIA:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Zdolności analityczne,
    • Systematyczność oraz sumienność wykonywanych prac,

    • Prowadzenie raportów i dokumentacji,
    • Uczestnictwo w audytach klientów,
    • Uczestnictwo w tworzeniu FMEA, Planu kontroli, Flow-chartu,
    • Wsparcie Lidera Projektu w bieżących zadaniach.

    W zamian oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
    • Naukę pod okiem profesjonalistów,
    • Wynagrodzenie za okres praktyki,
    • Możliwość kontynuowania zatrudnienia po zakończonej praktyce,
    • Udział w interesujących projektach,
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych,
    • Otwarte i przyjazne środowisko pracy.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem w tytule maila:
    Staż – preferowany obszar praktyk.

    Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji w MW Lublin Sp. z o.o. Wyrażam zgodę*/ nie wyrażam zgody * na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez MW Lublin Sp. Z o.o.”

    * niepotrzebne skreślić

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest firma MW Lublin z siedzibą w Lublinie, ul. Mełgiewska 7/9 , 20-209 Lublin.

    Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c.

    Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku gdy przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Podanie przez Państwa danych osobowych jest wymogiem ustawowym na podstawie art.22¹ Kodeksu Pracy i niezbędnym do realizacji celu rekrutacji. Są Państwo zobowiązani do ich podania ,a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia rekrutacji.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji a po ustaniu celu zostaną usunięte. W przypadku wyrażenia zgody na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach, dane będą przetwarzane nie dłużej niż 1 rok od chwili rozstrzygnięcia pierwszej z nich.

    Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom innym niż uprawnionym na mocy przepisów prawa oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

    Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.