Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Program płatnych praktyk w działach: Produkcji, Sprzedaży, Jakości

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MW Lublin – jesteśmy firmą działającą w przemyśle motoryzacyjnym zajmującą się produkcją felg stalowych do samochodów osobowych i dostawczych. Wchodzimy w skład grupy kapitałowej CLN.

    Więcej informacji o nas znajdziesz na
    www.gruppocln.com

    Aktualnie poszukujemy studentów i absolwentów na:

    Program Płatnych Praktyk w działach:
    - Produkcji,
    - Sprzedaży,
    - Jakości.
    Miejsce pracy: Lublin

    Jakie zadania czekają Cię na stanowisku pracy:

    Dział Produkcji:

    • Wdrażanie rozwiązań opartych na zasadach Lean Manufacturing,
    • Analizowanie problemów i optymalizowanie procesu poprzez proponowanie i wprowadzanie usprawnień w zakresie ustawień maszyn,
    • Przeprowadzanie prób technologicznych,
    • Przygotowanie i ciągła weryfikacja poprawności ustawień maszyn na przydzielonym obszarze.

    Dział Sprzedaży:

    • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji sprzedaży,
    • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie,
    • Przygotowywanie raportów sprzedaży, zestawień, prezentacji,
    • Współpraca z innymi działami firmy.

    Dział Jakości:

    • Przygotowywanie detali do testów zmęczeniowych,
    • Przeprowadzanie pomiarów oraz analiza otrzymanych danych,
    • Testowanie półproduktów i produktów w trakcie procesu produkcyjnego,
    • Wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych.

    Jeżeli:

    • Jesteś absolwentem lub studentem 4-5 roku studiów,
    • Interesujesz się motoryzacją,
    • Lubisz pracę z ludźmi,
    • Jesteś dyspozycyjny minimum 4 dni w tygodniu,
    • Posługujesz się sprawnie MS Excel,
    • Posiadasz komunikatywną znajomość j. angielskiego.

    A dodatkowo posiadasz wykształcenie:

    • W dziale Produkcji preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn,
    • W dziale Sprzedaży preferowane kierunki: Ekonomia, Zarządzanie
    • W dziale Jakości preferowane kierunki: Zarządzanie i inżynieria produkcji, Inżynieria materiałowa.

    To właśnie Ciebie szukamy!

    W zamian oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
    • Naukę pod okiem profesjonalistów,
    • Wynagrodzenie za okres praktyki,
    • Możliwość kontynuowania zatrudnienia po zakończonych praktykach,
    • Udział w interesujących projektach,
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych,
    • Otwarte i przyjazne środowisko pracy.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem w tytule maila:
    Staż – preferowany obszar praktyk.

    Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji w MW Lublin Sp. z o.o. Wyrażam zgodę*/ nie wyrażam zgody * na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez MW Lublin Sp. Z o.o.”

    * niepotrzebne skreślić

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest firma MW Lublin z siedzibą w Lublinie, ul. Mełgiewska 7/9 , 20-209 Lublin.

    Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c.

    Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku gdy przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Podanie przez Państwa danych osobowych jest wymogiem ustawowym na podstawie art.22¹ Kodeksu Pracy i niezbędnym do realizacji celu rekrutacji. Są Państwo zobowiązani do ich podania ,a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia rekrutacji.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji a po ustaniu celu zostaną usunięte. W przypadku wyrażenia zgody na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach, dane będą przetwarzane nie dłużej niż 1 rok od chwili rozstrzygnięcia pierwszej z nich.

    Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom innym niż uprawnionym na mocy przepisów prawa oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

    Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.