Oferta pracy

Program Płatnych Praktyk Wakacyjnych 2021 w Sodexo Polska!

Sodexo PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent

Twój zakres obowiązków

Program Praktyk Wakacyjnych w Sodexo Polska!

Co to jest PPW?

Program płatnych praktyk dla studentów wyższych uczelni, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe,

Praktyki trwają minimum miesiąc w okresie czerwiec – wrzesień 2021,

Wsparcie opiekuna merytorycznego przez cały okres odbywania praktyki,

Po zakończeniu otrzymasz zaświadczenie z opisem programu praktyki.

W tegorocznej edycji PPW możesz aplikować do Działów:

Księgowość - Warszawa

Administracji - Facility Management – Warszawa

Produkcja (Lean Management) - Warszawa

Technicznej obsługi budynku – Warszawa, Łódź, Rzeszów, Poznań (Gądki)

Nasze wymagania

  • Kierunek studiów odpowiadający stanowisku, na które kandydat aplikuje: (Administracja, Marketing, Inżynieria Środowiska, Inżynieria Produkcji Elektryka, Elektrotechnika, Automatyka, Energetyka, Mechatronika),

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Preferowani studenci III, IV, V roku;

  • Dyspozycyjności zwykle pon-pt. w godz. 8:00-16:00 / 9:00-17:00, ale istnieje możliwość dostosowania grafiku ;)

  • Mile widziany SEP gr. 1 (ale niekonieczny).

To oferujemy

  • Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe,

  • Z bliska zobaczysz pracę menedżerów i specjalistów Sodexo,

  • Poznasz specyfikę pracy w branży usługowej i zweryfikujesz swoje zawodowe oczekiwania,

  • Zostaniesz zatrudniony na umowę zlecenia, a za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie.