Oferta pracy

Program Praktyk Dan Start w Dziale Demand Planningu

Grupa Spółek Danone Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie poprawności danych po wdrożeniu IBP

  • przygotowanie raportów

  • zadania związane z nowym narzędziem (TPM)

  • wysyłka danych do magazynu i fabryki

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą otwartą na naukę, lubiącą wyzwania i umiejącą zorganizować sobie pracę

  • Nie boisz się pracy pod presją czasu, z zadaniami o stałym charakterze

  • Jesteś osobą skrupulatną i sumienną

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

  • Czujesz się dobrze w pracy z Excelem

  • Jesteś osobą komunikatywną, która chętnie podejmuje inicjatywę i zorientowaną na realizację zadań

To oferujemy

  • płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie na okres ok. 6 miesięcy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i nauki w wspierającym zespole, od doświadczonych specjalistów u lidera kategorii,

  • możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach pracy i w niepełnym wymiarze godzin, po uzgodnieniu z opiekunem

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”. Dołączając do zespołu Rozwoju Opakowań R&I w DANONE będziesz tworzyć tę misję !

Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/ .

Przewiń do profilu firmy