Program Praktyk Letnich 2021 - studenci kierunków technicznych

Skanska S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Jesteś studentem kierunków inżynierskich na uczelni technicznej? Chcesz się rozwijać i realizować ciekawe projekty, a swoją przyszłość wiążesz z budownictwem? Lubisz wyzwania i chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu nowoczesnej firmy budowlanej?

Jeśli tak – to nasz Program Praktyk Letnich jest właśnie dla Ciebie!

Trochę więcej o nas…

Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Naszym głównym celem jest budowanie z korzyścią dla społeczeństwa. Stawiamy na dialog z klientem oraz otoczeniem, a także na nowoczesne technologie, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy.

Zgłoś się do Programu Praktyk Letnich i zacznij swoją karierę pod okiem inspirujących inżynierów budownictwa i praktyków na projektach zarówno inżynieryjnych, mieszkaniowych czy inwestycjach biurowych.

Nasze wymagania

  • student/-tka studiów magisterskich/inżynierskich/licencjackich stacjonarnych lub niestacjonarnych

  • ambicja i wytrwałość w dążeniu do celu

  • otwartość na pracę z ludźmi, komunikatywność

  • odpowiedzialność i samodzielność w organizacji pracy własnej

  • chęć rozwoju, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia

  • chęć sprawdzenia czy branża budowlana jest dla Ciebie

To oferujemy

  • 3-miesięczna płatna praktyka (lipiec-wrzesień) pod opieką doświadczonego Mentora

  • praca w zespole profesjonalistów i realizacja ciekawych projektów, w tym międzynarodowych w ramach Central Europe

  • udział w warsztatach rozwojowych

  • regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje

  • spotkania z naszymi liderami

Skanska S.A.

Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek.

Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dowiedzieć się w szczegółach do jakich zespołów i na jakie projekty szukamy praktykantów?

Sprawdź naszą stronę internetową: https://www.skanska.pl/ppl2021