Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Solidarności 173. Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane wyłącznie w celach weryfikacyjnych niezbędnych do wyłonienia kandydata do zawarcia umowy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Skanska S.A., " Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji: 1. na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację; 2. na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Chcę, aby Skanska S.A., umieściła moje zgłoszenie w bazie kandydatów do pracy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska S.A., 3. W związku z procesem rekrutacyjnym Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione do innych jednostek biznesowych tj.: Skanska a.s. z siedzibą w Pradze, Skanska SK a.s. z siedzibą w Bratysławie, Skanska Romania z siedzibą w Bukareszcie. W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz na https://www.skanska.pl/o-skanska/kariera/ochronadanychwrekrutacji/skanska-sa/obowiazek-informacyjny-wobec-pracownikow-zatrudnionych-na-umowe-o-prace/.
Skanska S.A.

Program Praktyk Letnich 2021 - studenci kierunków technicznych

Skanska S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o staż / praktyki
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Jesteś studentem kierunków inżynierskich na uczelni technicznej? Chcesz się rozwijać i realizować ciekawe projekty, a swoją przyszłość wiążesz z budownictwem? Lubisz wyzwania i chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu nowoczesnej firmy budowlanej?

Jeśli tak – to nasz Program Praktyk Letnich jest właśnie dla Ciebie!

Trochę więcej o nas…

Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Naszym głównym celem jest budowanie z korzyścią dla społeczeństwa. Stawiamy na dialog z klientem oraz otoczeniem, a także na nowoczesne technologie, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy.

Zgłoś się do Programu Praktyk Letnich i zacznij swoją karierę pod okiem inspirujących inżynierów budownictwa i praktyków na projektach zarówno inżynieryjnych, mieszkaniowych czy inwestycjach biurowych.

Nasze wymagania

  • student/-tka studiów magisterskich/inżynierskich/licencjackich stacjonarnych lub niestacjonarnych

  • ambicja i wytrwałość w dążeniu do celu

  • otwartość na pracę z ludźmi, komunikatywność

  • odpowiedzialność i samodzielność w organizacji pracy własnej

  • chęć rozwoju, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia

  • chęć sprawdzenia czy branża budowlana jest dla Ciebie

To oferujemy

  • 3-miesięczna płatna praktyka (lipiec-wrzesień) pod opieką doświadczonego Mentora

  • praca w zespole profesjonalistów i realizacja ciekawych projektów, w tym międzynarodowych w ramach Central Europe

  • udział w warsztatach rozwojowych

  • regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje

  • spotkania z naszymi liderami

Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek.

Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dowiedzieć się w szczegółach do jakich zespołów i na jakie projekty szukamy praktykantów?

Sprawdź naszą stronę internetową: https://www.skanska.pl/ppl2021