Oferta pracy

Program Praktyk Letnich - Płatny staż

EcoWipesO firmie

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

Praktyki to doskonały sposób na zrobienie pierwszych kroków na swojej ścieżce zawodowej i zdobycie doświadczeń. EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi którym bliskie jest dobro planety. Jeśli kierujesz się podobnymi wartościami – dołącz do Ecowipes i rozwijaj się razem z nami!

Program Praktyk Letnich

• kierowany jest do studentów IV i V roku studiów oraz Absolwentów

• realizowany będzie w obszarach: Produkcji, Logistyki i Obsługi Klienta, Zakupów, Sprzedaży oraz Kontroli Jakości (w tym w Laboratorium Mikrobiologicznym)

• trwa trzy miesiące – od lipca do września

• obejmuje pracę w wymiarze minimum 4 dni w tygodniu

Czego się u nas nauczysz:

• będziesz uczestniczyć w bieżących zadaniach działu i bieżących projektach

• nad Twoim wdrożeniem będzie czuwać Opiekun

• zapoznasz się m.in. z dokumentacją, specyficzną dla danego działu; będziesz odpowiedzialny/ odpowiedzialna za jej przygotowywanie, obieg, aktualizację i archiwizację

• pracujemy w SAP’ie, poznasz podstawy jego funkcjonowania

• będziesz przygotowywać raporty i zestawienia oraz aktualizować bazy danych

• pracując w dziale Kontroli Jakości poznasz pracę na produkcji, będziesz wspierać zespół w wykonywaniu analiz, przygotowywaniu wniosków z nich wynikających

• praca na Produkcji umożliwi Ci poznanie naszych maszyn i urządzeń oraz zaznajomisz się z ich obsługą

• w dziale Logistyki (Zakupy/Obsługa Klienta) i Sprzedaży, poznasz zagadnienia związane z planowaniem zakupów na potrzeby produkcji, przetwarzaniem zamówień i procesem wdrażania naszych nowych produktów

Nasze wymagania

  • status Studenta IV lub V roku lub status Absolwentem

  • preferowane kierunki studiów: Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Jakością, Biotechnologia, Mikrobiologa, Towaroznawstwo, Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie

  • wysokie zdolności komunikacji i pracy w zespole

  • ciekawość - lubisz uczyć się nowych rzeczy

  • chęć wykorzystania swojej wiedzy teoretycznej w praktyce

  • ambicja, gotowość do wkroczenia na swoją zawodową ścieżkę

  • obsługa komputera i dobra znajomość pakietu Ms Office

  • sumienność i dokładność w wykonywanych działaniach

To oferujemy

  • naukę i wdrożenie pod okiem naszych najlepszych Specjalistów

  • praktykę i samodzielność – staniesz się członkiem zgranego zespołu i po wdrożeniu będziesz samodzielnie realizował zadania

  • możliwość dalszej współpracy po zakończeniu programu – najlepsi mogą rozwijać się dalej razem z nami!

  • elastyczny czas pracy – dopasowanie godzin pracy do Twojego harmonogramu zajęć

  • umowę zlecenie na czas trwania praktyk i wynagrodzenie miesięczne

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • wynagrodzenie miesięczne

  • możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończeniu praktyk

EcoWipes

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Przewiń do profilu firmy