Oferta pracy

Program Praktyk Letnich

ROHLIG SUUS Logistics S.A O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Biorąc aktywny udział w codziennych zadaniach i ucząc się specyfiki pracy w danym dziale, zdobędziesz cenne doświadczenie.

  • Nauczysz się wykorzystania wiedzy w praktyce, współpracy w biznesie, korzystania z wielu narzędzi.

  • Będziesz mógł(a) uczestniczyć w projekcie biznesowym, przez co poznasz tajniki pracy projektowej.

  • Zdobędziesz wiedzę o funkcjonowaniu dużej, międzynarodowej organizacji logistycznej.

Nasze wymagania

  • Status studenta (min. IV rok) kierunku administracja/prawo.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Zaangażowanie, sumienność, chęć do nauki i rozwoju.

  • Otwartość na pracę stacjonarną w biurze 5 dni w tygodniu.

To oferujemy

  • Płatną, 2 miesięczną praktykę (w okresie 01.07 – 31.08).

  • Certyfikat ukończenia Programu Praktyk Letnich.

  • Dużą dawkę wiedzy merytorycznej i wsparcie Opiekuna.

  • Otwartość na Twoje pomysły.

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie.

  • Szkolenia wewnętrzne.

  • Możliwość kontynuowania współpracy dla zaangażowanych Praktykantów.

  • Benefity

  • realne możliwości rozwoju

  • narzędzia pracy

ROHLIG SUUS Logistics S.A

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy