Oferta pracy

Program Praktyk Letnich

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie mini projektu związanego ze specyfiką pracy danego Zespołu – temat zostanie ustalony na początku praktyk

  • Bieżące wsparcie Zespołu w realizacji zadań związanych z pracą w poszczególnych projek

Nasze wymagania

  • Status studenta (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie, ubezpieczenia, marketing, psychologia)

  • Chęć zdobycia doświadczenia w branży ubezpieczeniowej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Excel i MS Power Point)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność zaangażowanie i otwartość na nowe rozwiązania

  • Dbałość o najwyższą jakość pracy

To oferujemy

  • Płatne 2-miesięczne praktyki w miesiącach wakacyjnych (lipiec-sierpień)

  • Możliwość samodzielnego wykonania mini projektu, którego wyniki zostaną zaprezentowane pod koniec trwania Programu Praktyk Letnich

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej, stabilnej organizacji

  • Wsparcie doświadczonego Opiekuna

  • Udział w całodziennym Dniu Zapoznawczym oraz Dniach Szkoleniowych

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Zaświadczenie ukończenia Programu Praktyk Letnich oraz referencje

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy Praktykantów do Programu Praktyk Letnich.

Przewiń do profilu firmy

Mamy do zaoferowania praktyki w:

  • Departament Strategii Marketingowej i Komunikacji - odpowiedzialny za kreowanie wizerunku marki Compensy, budowanie jej tożsamości oraz świadomości wśród klientów i pośredników (m.in. korporacyjna strona internetowa, profile w mediach społecznościowych)

  • Biuro Bancassurance i alternatywnych kanałów dystrybucji - odpowiedzialne za rozwój współpracy z partnerami bankowymi i affinity oraz rozwój oferty produktowej i obsługę administracyjną sprzedaży

  • Zespół Zarządzania Doświadczeniem Klientów – odpowiada za sukcesywne budowanie pozytywnych doświadczeń klientów zarówno w świecie offline, jak i online (projektowanie oraz optymalizacja rozwiązań cyfrowych, badania z użytkownikami).

  • Biuro Zarządzania Inwestycjami - odpowiada za aktywne inwestowanie środków Towarzystwa, kontrolowanie i przestrzeganie wyznaczonych limitów inwestycyjnych.

  • Zespół Rekrutacji i Rozwoju odpowiada za rekrutację i onboarding nowych pracowników, programy rozwojowe (np. Program Praktyk) oraz budowanie wizerunku pracodawcy (Employer Branding).

  • Biuro Sprzedaży Ubezpieczeń Życiowych w Zewnętrznych Kanałach Sprzedaży - odpowiedzialne za współpracę z zewnętrznymi partnerami biznesowymi w zakresie indywidualnych ubezpieczeń na życie oraz realizację planów sprzedażowych.