Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Program Praktyk Prawniczych

Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska

Sienna 39

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

W ramach naszego Programu Praktyk Prawniczych będziesz pracować przy największych polskich i międzynarodowych transakcjach, pod okiem uznanych specjalistów. Dowiesz się jak wygląda praca prawnika w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym. Spróbujesz swoich sił przy ambitnych zadaniach, w przyjaznych warunkach i dobrej atmosferze.

Nasze wymagania

  • student/ka IV-V roku lub absolwent/ka studiów prawniczych z wyróżniającymi się wynikami w nauce

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i handlowego

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagana znajomość Legal English)

  • chęć do nauki i zdobywania doświadczenia

  • gotowość na wyzwania w pracy przy skomplikowanych i wielowątkowych projektach

To oferujemy

  • płatne (miesięczne lub dłuższe) praktyki w zespołach: M&A/Corporate, Banking & Finance, Proces/Arbitraż, Nieruchomości

  • udział w prestiżowych projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym

  • stały mentoring doświadczonych prawników oraz regularny feedback

  • dobrą atmosferę, zachęcającą do zgłębiania wiedzy i zdobywania doświadczenia

  • prestiżową lokalizację w centrum Warszawy

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Jak wygląda rekrutacja?

1 – prześlij aplikację obejmującą CV oraz list motywacyjny wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected]

Zaznacz wybrany obszar praktyk: M&A/Corporate, Banking & Finance, Proces/Arbitraż, Nieruchomości

2 – rozwiąż test z wiedzy prawniczej oraz języka angielskiego

3 – odbądź spotkanie rekrutacyjne z naszymi prawnikami

Jeżeli Twoja aplikacja przejdzie 1 etap rekrutacji, poinformujemy Cię o kolejnych krokach.

Najlepszym zaoferujemy stałą współpracę!

Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii na polskim rynku usług prawniczych.

Mamy blisko 30 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia m.in. w doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa konkurencji, prawa spółek, postępowań sądowych i arbitrażowych, a nasze usługi rekomendowane są przez polskie i zagraniczne wydawnictwa branżowe.

Nasz ponad 120-osobowy zespół tworzą ludzie z pasją i ekspercką wiedzą, zorientowani na relacje i współpracę. Doskonale znający sztukę – precyzji, nowatorskiego myślenia i efektywności!

Przewiń do profilu firmy