Oferta pracy

Program Praktyk w Dziale IT – Programista baz danych

EOS KSI Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Praktykant / Stażysta

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com.

Obecnie prowadzimy rekrutację do programu praktyk w Dziale IT. Zapewniamy, że będzie to efektywnie wykorzystany czas oraz doskonała okazja do nauki, zdobycia doświadczenia, a także znalezienia swojej przyszłej ścieżki kariery

PRACA ZDALNA 100% w OKRESIE PANDEMII.
Po tym czasie 75% zdalnie.

Oferujemy:

  • płatne praktyki w profesjonalnym Dziale IT,
  • odpowiedzialne i pełne wyzwań zadania,
  • naukę w zgranym, inspirującym i doświadczonym zespole.

Główne zadania:

  • tworzenie oprogramowania w bazie danych Oracle (PL/SQL),
  • rozwój istniejących funkcjonalności w zakresie firmowych systemów,
  • obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem istniejących mechanizmów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów na kierunkach technicznych (informatyka/ matematyka),
  • znajomości języka zapytań SQL oraz podstaw PL/SQL,
  • obsługi relacyjnych baz danych (preferowana baza danych Oracle),
  • posiadania umiejętności analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w językach skryptowych m.in. Python
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywnośc, uczciwość i zaufanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy