Program Praktyk w Dziale Wycen

EOS KSI Polska Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

EOS KSI Polska Sp. z o. o.

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A

Warszawa

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Główne zadania:

  • praktyki realizowane w Dziale Wycen, współpraca z Działami: Transakcji, a także Analiz, Optymalizacji i Raportowania,
  • 50% zaangażowanie w różne obszary procesów nabycia portfeli wierzytelności detalicznych i korporacyjnych, realizacja elementów wycen portfeli oraz pojedynczych wierzytelności,
  • 23% współudział przy tworzeniu analiz finansowych i opracowań na potrzeby nabywania wierzytelności, research, uczestnictwo w planowaniu i przeprowadzaniu analiz na dużych zbiorach danych (modelowanie i analiza danych, big data, machine learning), wizualizacje,
  • 20% raportowanie,
  • 5% programowanie,
  • 2% inne zadania wyznaczone przez przełożonego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności analitycznych,
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów na kierunku matematycznym, ekonomicznym, finansowym lub innym związanym z analizą danych,
  • zainteresowania przygotowywaniem, analizą, wizualizacją, raportowaniem i interpretacją danych,
  • nastawienia na zdobywanie doświadczeń w zróżnicowanych obszarach,
  • znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office i chęci pogłębiania wiedzy w tym zakresie,
  • znajomość języków programowania nie jest wymagana,
  • mile widziane: znajomość R (np. pakiety dplyr, ggplot) lub innych programów statystyczno-ekonometrycznych, Python, VBA, SQL oraz zainteresowanie finansami i/lub rynkiem wierzytelności, metodami optymalizacji, statystycznymi i ekonometrycznymi.

Oferujemy:

  • praktyki płatne (6 miesięcy z opcją przedłużenia o kolejne 3 miesiące)
  • możliwość podjęcia stałej pracy po okresie praktyk
  • możliwość zebrania doświadczeń w ramach języków programowania: PL-SQL, R, Python, VBA, Power BI
  • szerokie możliwości rozwoju (również w ramach Akademii Wiedzy i Umiejętności EOS)
  • pracę z profesjonalistami
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Serce EOS

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy