Oferta pracy

Program rotacyjny - kariera dla inżyniera

GATES POLSKA Sp. z o.o.

  • Jaworzyńska 301, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jaworzyńska 301

Legnica

Twój zakres obowiązków

W Gates będziesz się szybko uczyć. Czekają na Ciebie wyzwania. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie, które będzie Ci potrzebne do długiej i udanej kariery. Program 2022 Gates Innovation in Engineering poprowadzi Cię ścieżką nieograniczonych możliwości. Ten dwuletni program oparty na projektach oferuje możliwość pracy w Gates Center of Excellence. W celu zwiększenia wiedzy i rozwoju firmy Gates, zadania będą obejmować wiele funkcji w czasie trwania programu.

Uczestnicy programu dołączą do zespołu inżynierskiego firmy Gates i będą wprowadzać innowacje w zakresie nauk związanych z wydajnością ruchu. Niezależnie od tego, czy Twoja specjalizacja inżynierska dotyczy produkcji, materiałoznawstwa, procesów, jakości, opakowań czy badań i rozwoju, możesz pomóc firmie Gates w tworzeniu wydajnych i skutecznych komponentów i systemów dla przemysłu i motoryzacji.

Celem tego programu jest przyspieszenie rozwoju zawodowego poprzez realizację zadań biznesowych opartych na projektach. Korzyścią jest zdobycie różnorodnego doświadczenia w zakresie inżynierii i produkcji. Poszukujemy zmotywowanych, ambitnych, myślących przyszłościowo i otwartych osób, które są gotowe rozpocząć z nami swoją karierę. Czy to możesz być Ty?

Nasze wymagania

  • Ukończone studia Inżynierii Mechanicznej, Metalurgicznej i Materiałowej, Inżynierii Materiałowej, Elektrycznej, Produkcyjnej, Chemicznej lub Przemysłowej.

  • Umiejętność zarządzania projektami i planowania,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Znajomość narzędzi matematycznych z naciskiem na narzędzia statystyczne,

  • Wiedza z zakresu inżynierii materiałowej z naciskiem na gumę, tekstylia techniczne, kordy i kompozyty gumowe,

  • Znajomość języków obcych: Angielski B2+ w mowie i w piśmie,

  • Motywacja do działania, ciekawość, kreatywność, zorientowanie na wyniki oraz doskonała komunikacj,

  • Pozytywne nastawienie i silna chęć do nauki,

  • Mobilność geograficzna (otrzymasz pomoc w relokacji),

  • Otwarty umysł i zdolność do rozwijania się w zróżnicowanej kulturze i środowisku.

  • Relokacja będzie zapewniona dla kandydatów, którzy spełniają wymagania.

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania inżynierskiego (CAD/CAM) będzie dodatkowym atutem,

  • Staż lub wcześniejsze doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne