Oferta pracy

Program rozwojowy - Strabag dla Finansistów (m/k)

STRABAG BRVZ Sp. z o.o.O firmie

STRABAG BRVZ Sp. z o.o.

Parzniewska 10

Pruszków

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego. Zostań częścią naszego zespołu!

Spółka STRABAG BRVZ należy do Koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za wsparcie w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania nieruchomościami i informatycznym.
Program rozwojowy STRABAG DLA FINANSISTÓW (m/k)
Miejsce pracy: Pruszków

Szukamy osób z wykształceniem wyższym /finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie lub kierunki pokrewne/ oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego lub/i języka niemieckiego, osób, które cenią pracę w zespole i mają dużą motywację do osiągania celów i dalszego rozwoju.

Twoje zadania:

Podczas 12 miesięcznego programu stażowego poznasz zadania i będziesz aktywnie uczestniczył w codziennej pracy poszczególnych działów spółki STRABAG BRVZ przygotowując się do objęcia docelowego samodzielnego stanowiska w Dziale Bilans/Podatki.   Naszym zadaniem jest umożliwienie Ci poznania Spółki i funkcjonowania całego Koncernu oraz wspieranie Twojego dalszego rozwoju.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe: finanse i rachunkowość, ekonomia lub kierunki pokrewne WARUNEK KONIECZNY
  • max. 2 letnie doświadczenie zawodowe /bez wliczania praktyk, pracy podczas studiów/
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i orientacja na cel
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego WARUNEK KONIECZNY
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań
  • umiejętność współpracy w zespole
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.