Oferta pracy

Program Rozwojowy w Dziale Marketingu Beauty Care

Henkel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Dwuletni staż z możliwością stałej współpracy

  • Wspieranie Managera oraz zespołu marketingu w bieżącej pracy związanej z zarządzaniem poszczególnymi grupami produktów

  • Przeprowadzanie analiz, raportów marketingowych, finansowych dla różnych grup produktowych

  • Współpraca z innymi działami lokalnie oraz z działem marketingu firmy w Wiedniu

  • Współpraca z zewnętrznymi instytutami badań rynku, agencjami reklamowymi, agencjami produkującymi opakowania, drukarniami itp.

  • Działania administracyjno - biurowe związane z funkcjonowaniem zespołu marketingu

Nasze wymagania

  • Absolwenci i studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia, finanse)

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, skrupulatność

  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie programu Excel oraz Power Point)

  • Doświadczenie w obszarze marketingu, ekonomii lub zarządzania - mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole

  • Premię tzw. „trzynastkę”, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym

  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, karty podarunkowe Sodexo

  • Możliwość preferencyjnego zakupu produktów firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Henkel Polska Sp. z o.o.

Henkel jest dla tych, którzy mierzą wysoko. Może to właśnie Ty?

W Henklu możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć karierę. Dlatego za projekty odpowiadasz od początku. Nasze wyjątkowe, dostępne na całym świecie marki to Twoja szansa na rozwój zawodowy i przecieranie nowych szlaków. Jeżeli stawiasz na aktywność i myślenie poza schematem, skorzystaj z szansy tworzenia z nami wspólnej, cyfrowej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy