Oferta pracy

Program Rozwojowy w Dziale Sprzedaży Beauty Care

Henkel Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dwuletni płatny Program Rozwojowy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • Wsparcie Zespołu Key Account Managerów w bieżącej współpracy z kluczowymi klientami – wdrażanie nowości, promowanie asortymentu, analiza danych zakupów i sprzedaży

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Monitorowanie działań Henkel i konkurencji w kanałach sprzedaży

  • Rekomendowanie nowych rozwiązań

  • Szeroka współpraca z różnymi działami w firmie

  • Wsparcie Zespołu w przygotowaniach do spotkań z klientami, warsztatów, prezentacji

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność 40h w tygodniu

  • Absolwenci i studenci ostatnich lat studiów

  • Osoby energiczne, kreatywne i samodzielne w działaniu

  • Osoby obowiązkowe i systematyczne, dobrze zorganizowane, rzetelne

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (szczególnie ważna biegła znajomość Excel)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole oraz w dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole

  • Premię tzw. „trzynastkę”, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym

  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, karty podarunkowe Sodexo

  • Możliwość preferencyjnego zakupu produktów firmy

  • Dwuletni, płatny staż z możliwością stałej współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

W Henklu możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć karierę. Dlatego za projekty odpowiadasz od początku. Nasze wyjątkowe, dostępne na całym świecie marki to Twoja szansa na rozwój zawodowy i przecieranie nowych szlaków. Jeżeli stawiasz na aktywność i myślenie poza schematem, skorzystaj z szansy tworzenia z nami wspólnej, cyfrowej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy