Logo Pracuj.pl

Program Rozwojowy w Dziale Trade Marketingu

Henkel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dwuletni staż z możliwością stałej współpracy
  • Wspieranie Trade Marketingu w zakresie bieżących prac związanych z efektywną realizacją poszczególnych projektów
  • Planowanie, przygotowywanie, koordynowanie i analiza efektywności ogólnokrajowych kampanii promocyjnych dla marek z grupy L&HC i Beauty Care, które będą prowadzić do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych we wszystkich kanałach dystrybucji
  • Zapewnienie perfekcyjnej widoczności marek w punktach sprzedaży: rekomendacja i przygotowanie materiałów reklamowych i grafik, produkcja i dystrybucja materiałów POS, negocjacje kosztów oraz nadzór nad materiałami POS
  • Przygotowanie materiałów dedykowanych dla Klientów np. gazetki, banery e-commerce
  • Ścisła współpraca z Marketingiem, Działem Sprzedaży oraz innymi działami firmy w celu skutecznego i efektywnego realizowania powierzonych zadań
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: agencjami reklamowymi, producentami POSM, agencjami eventowymi itp.

Nasze wymagania

  • Absolwenci i studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia, stosunki międzynarodowe, finanse)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, skrupulatność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie programu Excel)
  • Dostępność min. 40 godzin w tygodniu

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • Premię tzw. „trzynastkę”, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, karty podarunkowe Sodexo
  • Możliwość preferencyjnego zakupu produktów firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Henkel Polska Sp. z o.o.

Henkel jest dla tych, którzy mierzą wysoko. Może to właśnie Ty?

W Henklu możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć karierę. Dlatego za projekty odpowiadasz od początku. Nasze wyjątkowe, dostępne na całym świecie marki to Twoja szansa na rozwój zawodowy i przecieranie nowych szlaków. Jeżeli stawiasz na aktywność i myślenie poza schematem, skorzystaj z szansy tworzenia z nami wspólnej, cyfrowej przyszłości.

Program Rozwojowy w Dziale Trade Marketingu, Warszawa