Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Program Rozwoju Menedżerskiego w Dziale Finansów

  • Łódź, łódzkie
  • Praktykant/Stażysta
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Procter & Gamble jest jedną z największych na świecie firm działających na rynku dóbr konsumpcyjnych, z doświadczeniem liczącym ponad 180 lat. Nadrzędnym celem P&G jest dostarczanie produktów najwyższej jakości dla konsumentów na całym świecie. Na polskim rynku oferujemy m.in. takie marki jak Pantene, Head&Shoulders, Blend‑a‑med, Olay, Gillette, Pampers, Vizir, Ariel.

    Co roku jesteśmy wyróżniani w rankingu Hays „Najlepsza Firma Rozwijająca Liderów” i dlatego mamy pewność, że jesteśmy odpowiednim miejscem dla przyszłych liderów.

    Staż daje możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu finansów oraz zarządzania w rzeczywistych projektach biznesowych w branży FMCG. Naszym celem jest zidentifikowanie poprzez ten program potencjalnych menedżerów, którzy będą mogli w przyszłości na stałe pracować w P&G. W trakcie stażu będziesz w pełni odpowiedzialny/a za własne projekty i będziesz współpracować z kolegami z Działu Finansów oraz innych funkcji (np. Produkcji).

    Oferujemy:

    • menedżerską ścieżkę kariery
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej i posiłków)
    • odpowiedzialność za projekty od pierwszego dnia – wymagającą pracę w dynamicznym, międzynarodowym i zróżnicowanym środowisku (regionalne i globalne projekty)
    • przygotowany plan szkoleń i rozwoju, szansę nauki od doświadczonych mentorów i trenerów oraz niezbędne narzędzia, które pomogą ci zrealizować projekty z sukcesem

    Zakres zadań:

    • projekty na poziomie fabryki, kraju oraz regionu, w tym współpraca z innymi działami i spółkami w ramach P&G
    • wsparcie fabrycznego Działu Finansów w codziennej pracy, tj. prognozowanie budżetów, analiza wydatków, wspieranie analiz eliminacji strat oraz współpraca z regionalnym zespołem finansowym
    • przygotowanie analiz finansowych dla projektów oszczędnościowych oraz globalnych inicjatyw (m.in. kalkulacja NPV, przygotowanie rachunku zysków i strat, rekomendacje dla wyższej kadry zarządzającej).

    Wymagania:

    • studenci co najmniej czwartego roku studiów i absolwenci do 12 miesięcy od ukończenia studiów zainteresowani obszarem finansów i z dobrymi wynikami akademickimi
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • zdolności przywódcze, umiejętność rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów
    • umiejętność współpracy w zróżnicowanych organizacjach i zespołach

    Dołącz do nas!

    Prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj poniżej.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, wypełnionym przeze mnie  teście rekrutacyjnym, jak również ujawnionych przeze mnie w trakcie przeprowadzanych ze mną rozmów rekrutacyjnych, w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji procesuobecnych, jak i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Gillette Poland International Sp. z o.o. oraz Gillette  Poland S.A. z siedzibą w Łodzi (zgodniez ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    bottom