Oferta pracy

Program Rozwoju Talentów w Logistyce

Manpower

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Poznanie tajników pracy w środowisku logistycznym na skalę międzynarodową

  • Realizacja projektów w wyznaczonym obszarze

  • Analizowanie danych

  • Realizacja i praca nad przydzielonymi projektami w zakresie operacji związanych z łańcuchem dostaw

Wymagania pracodawcy

  • Ukończone studia w kierunku logistycznym, ekonomicznym lub pokrewnym

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość obsługi programu Excel

  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań

Pracodawca oferuje

Program Rozwoju Talentów w Logistyce to płatny, roczny program stażowy, w trakcie którego będziesz zdobywał wiedzę o tajnikach pracy w środowisku logistycznym na skalę międzynarodową.

Program oferuje różnorodne możliwości rozwoju zawodowego, takie jak mentoring, coaching i stretch. Uczenie się jest podstawą kultury naszego Klienta. Masz szansę uczyć się każdego dnia, zdobywać nowe umiejętności i perspektywy dzięki dostosowanym programom online i doświadczeniom w pracy.

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy