Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Program stażowy 2021

Stora Enso Poland S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Obszary do których poszukujemy stażystów:

Dział Sprzedaży – miejsce pracy: Ostrołęka, Łódź, Tychy, Mosina k. Poznania, Warszawa

Dział Ciągłego Doskonalenia – miejsce pracy: Ostrołęka, Tychy

Logistyka – miejsce pracy: Tychy, Łódź

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów lub masz już wykształcenie wyższe

  • Znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym ( a nawet i lepiej)

  • Kierunki studiów odpowiadające obszarowi, na który aplikujesz (Marketing, Ekonomia, Zarządzanie, Matematyka Finansowa, Socjologia, Logistyka, lub podobne) są bliskie twojemu sercu

  • Aplikacje Microsoft Office: Word, Excel, Power Point to nie jest dla Ciebie scientific fiction

  • Dodatkowe programy ERP, platformy społecznościowe (takie jak LinkedIn/ Sales Navigator), narzędzia z metodyki LEAN to nie jest czarna magia

  • Potrafisz świetnie zorganizować pracę własną i chętnie pomożesz kolegom

  • Jesteś osobą otwartą, kreatywną i nastawioną na niejednokrotnie ciężką pracę UMYSŁOWĄ

  • Miałeś/miałaś uprzednio praktyki w dużej organizacji, ale przede wszystkim chcesz się dużo nauczyć

To oferujemy

  • Rozwój w ramach realizacji projektu w dziale do którego aplikujesz

  • Trzymiesięczny okres współpracy

  • Wynagrodzenie 2800 zł brutto/msc

  • Forma zatrudnienia – umowa zlecenie

  • Pomoc Opiekuna, który pomoże Ci zaaklimatyzować się w naszej firmie i udzieli odpowiedzi na Twoje pytania

  • Niepowtarzalną okazję skonfrontowania teorii z praktyką pod okiem najlepszych pasjonatów i specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Stora Enso Poland S.A.

Packaging Solutions Division opracowuje i sprzedaje światowej klasy usługi oraz produkty opakowaniowe na bazie włókien. Nieustannie wprowadzamy innowacje i znajdujemy nowe sposoby na zastąpienie opakowań wytwarzanych z kopalin, opakowaniami odnawialnymi i przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Nasze wysokiej klasy rozwiązania opakowaniowe stosowane są przez czołowych klientów i marki w wielu branżach przemysłu.

Przewiń do profilu firmy