Program Stażowy DAN One w dziale Demand Planningu

Grupa Spółek Danone Polska

  • ogłoszenie wygasło 8 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w projekcie wdrożenia SAP IBP,

  • Współpraca z key userem nowego narzędzia SAP IBP,

  • Pomoc zespołowi w analizach trendów rynkowych oraz akcji promocyjnych,

  • Testowanie nowego system SAP IBP.

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą otwartą na naukę, lubiącą wyzwania i umiejącą zorganizować sobie pracę,

  • Znasz MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym,

  • Jesteś osobą skrupulatną i sumienną,

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2,

  • Jesteś osobą komunikatywną, która chętnie podejmuje inicjatywę i zorientowaną na realizację zadań,

  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem (preferowane kierunki: metody ilościowe, logistyka, kierunki matematyczne).

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 10 miesięcy w wymiarze pełnego etatu,

  • Regularny feedback i możliwość rozwoju w organizacji,

  • Elastyczne godziny pracy i pracę hybrydową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

ABOUT THE JOB

Zespół Demand Planningu to część Zespołu Łańcucha Dostaw, odpowiadający za jeden z kluczowych elementów tego złożonego procesu. Jeśli chcesz poznać procesy związane z planowaniem w DANONE oraz procesem logistycznym - od zamówienia, aż do momentu dostawy do Klienta, to program stażowy DAN One w Zespole Demand Planningu jest dla Ciebie!

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”.

Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/ .

Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

Przewiń do profilu firmy