Program Stażowy Dan One w Dziale IT & DATA (Zespół Commercial-Sales)

Grupa Spółek Danone Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoczniesz budowanie swojej ścieżki eksperta w IT

  • Staniesz się częścią międzynarodowego zespołu IT, będącego częścią globalnego działu Commercial Sales

  • Zdobędziesz doświadczenie w pracy na styku IT i Biznesu

  • Dowiesz się, jak korzystać z najlepszych w swojej klasie rozwiązań IT dla przedsiębiorstw w oparciu o systemy ServiceNow i SAP

  • Zdobędziesz umiejętności i wiedzę, jak pracować w środowisku Agile

  • Nauczyć się, jak wykorzystywać najlepsze praktyki IT (ITIL)

Nasze wymagania

  • Od dawna interesujesz się rozwiązaniami IT, analityką i aplikacjami

  • Znasz podstawy tematyki IT, w tym ServiceNow lub SAP (nie oczekujemy, abyś już był/-a ekspertem - wszystkiego Cię nauczymy)

  • Chcesz pracować z najlepszymi w swojej klasie rozwiązaniami IT

  • Uwielbiasz łączyć kropki i znajdować proste rozwiązania dla złożonych problemów

  • Potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy, a także współpracować w zespole

  • Nie boisz się zadawać trudnych pytań i szukać na nie odpowiedzi

  • Cenisz sobie codzienną komunikację i pracę w zespole

  • Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim w mowie i piśmie

  • Mieszkasz w Warszawie lub masz możliwość przyjazdów do biura conajmniej 2 razy w tygodniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy w wymiarze pełnego etatu, mnóstwo ciekawych zadań i regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze

  • Dedykowany Tobie program szkoleń

  • Dostęp do pakietu benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport i wiele innych

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”. Dołączając do zespołu Rozwoju Opakowań R&I w DANONE będziesz tworzyć tę misję !

Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/ .

Przewiń do profilu firmy