Oferta pracy

Program Stażowy Dan One w Dziale Rozwoju Opakowań R&I

Danone Polska

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z wewnętrznymi działami w organizacji (m.in. dział zakupów surowców, zarządzania projektami produktowymi, jakości, marketingu, planowania produkcji) w zakresie tworzenia specyfikacji opakowań (praca na systemie Artemis).

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami oraz firmami zewnętrznymi.

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i jakościowej związanej z opakowaniami.

  • Rozwój opakowań w międzynarodowej firmie od konceptu (Consumer Centric) do wdrożenia na półkę (FMOT).

  • Wsparcie przy budowaniu i aktualizacji baz danych opakowań.

  • Przeprowadzanie testów opakowaniowych w laboratorium.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem studiów wyższych, preferowane kierunki: Towaroznawstwo, Materiałoznawstwo, Inżynieria Produkcji, Logistyka).

  • Sprawnie posługujesz się Excelem oraz masz podstawową wiedzę z rysunku technicznego.

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

  • Cechuje Cię dbałość o szczegóły oraz gotowość do podejmowania trudnych wyzwań.

  • Jesteś osobą chętną i zmotywowaną do nauki, kreatywną, potrafisz pracować i komunikować się w dynamicznym i zróżnicowanym środowisku, a praca z ludźmi napędza Cię do działania !

  • Jesteś otwarty na podróże służbowe (10-30% czasu pracy).

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy w wymiarze pełnego etatu, regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze oraz dedykowaną mapę szkoleń,

  • Dostęp do pakietu benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”. Dołączając do zespołu Rozwoju Opakowań R&I w DANONE będziesz tworzyć tę misję !

Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/ .

Przewiń do profilu firmy