Logo Pracuj.pl

Program Stażowy DAN One w Dziale Zakupów

Grupa Spółek Danone PolskaO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Grupa Spółek Danone Polska

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z kupcami globalnymi, działem zaopatrzenia materiałowego oraz działem zarządzającym projektami (IPRO),
  • Wsparcie członków Zespołu Zakupów R&P w bieżącej pracy,
  • Współudział w projektach usprawniających/efektywnościowych na poziomie operacyjnym,
  • Współtworzenie baz danych mających na celu usprawnianie procesów zarządzania materiałami/cenami (sporządzanie raportów),
  • Tworzenie PO dla projektów produktywnościowych.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem albo absolwentem studiów wyższych z Finansów, Zarządzania lub innych studiów oraz masz możliwość pracy 40 h tygodniowo,
  • Sprawnie posługujesz się Excelem,
  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim,
  • Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i szybko się uczysz, a sprawne rozwiązywanie problemów nie jest Ci obce!

To oferujemy

  • Rozwój to u nas podstawa! Zapewniamy, że będziesz pracować w dynamicznym i międzynarodowym środowisku, współpracując z zespołem ekspertów i doświadczonych menedżerów – pamiętaj jednak, że Twój rozwój w naszej organizacji zależy głównie od Ciebie!
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na okres 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym, łączącym pracę zdalną ze stacjonarną (model 3:2),
  • Dostęp do szerokiego pakietu socjalnego, który oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny - m.in. prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na życie i NNW, Kartę Multisport Plus, system kafeteryjny, i wiele innych...

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

Zespół Zakupów to część Zespołu Łańcucha Dostaw, odpowiadający za jeden z elementów tego złożonego procesu. Jeśli chcesz poznać procesy związane ze zakupami w Danone to Program Stażowy DAN One w Zespole Zakupów jest dla Ciebie!

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek, razem z Żywiec Zdrój i NUTRICIA realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”.

Dowiedz się więcej o nas na: www.danone.pl/kariera-w-danone/

Program Stażowy DAN One w Dziale Zakupów, Bobrowiecka 8, Mokotów, Warszawa