Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Program Stażowy Dan One w Finansach (Revenue Growth Management)

Grupa Spółek Danone Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wspierać Promo Process poprzez:

  • Analizę efektywności promocyjnej i tworzenie rekomendacji dla optymalizacji przyszłych inwestycji promocyjnych

  • Raportowanie kluczowych wskaźników efektywności promocyjnej i konsolidację planów promocyjnych podważając ich założenia dążąc do maksymalizacji wyników

  • Współpracę z Key Account Managerami w celu stworzenia wysokiej jakości długoterminowych planów promocyjnych

  • Będziesz wspierać Pricing Process poprzez:

  • Wspólną koordynację implementacji zmian Price List

  • Analizę środowiska biznesowego, strategii cenowej konkurencji i wsparciu decyzji dotyczących zmiany cen

  • Estymację wpływu zmian Price List na biznes (potencjalny wpływ na wolumeny, inwestycje, plany itd.) bazując na obserwacjach i badaniu elastyczności cen

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem kierunków finansowych, i chcesz rozpocząć swoją karierę w dużym międzynarodowym środowisku

  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze Revenue Growth Management i rozumienie struktury P&L da Ci mocną przewagę

  • Posiadasz mocne umiejętności analityczne, potrafisz wyciągać wnioski na podstawie danych i wiesz jak tłumaczyć je na realne plany

  • Dzięki swoim umiejętnościom komunikacyjnym i interpersonalnym lubi pracę z ludźmi i w zespole

  • Jesteś efektywnym organizatorem i z łatwością ustalasz priorytety i plany

  • Biegle posługujesz się MS Excel, znajomość Power BI będzie dużą zaletą

  • Biegle posługujesz się językiem polskim i znasz angielski na komunikatywnym poziomie

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy w wymiarze pełnego etatu, mnóstwo ciekawych zadań i regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze

  • Dedykowany Tobie program szkoleń

  • Dostęp do pakietu benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport i wiele innych

  • Możliwość hybrydowej pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”. Dołączając do naszego zespołu w DANONE będziesz tworzyć tę misję! Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/.

Dołączysz do zespołu Profit Revenue Growth Management, strategicznego partnera zespołów sprzedażowych, który wspiera budowanie zrównoważonej i dochodowej strategii sprzedaży.

Zdobędziesz wiedzę w obszarze efektywnego zarządzania strategiami promocyjnymi i cenowymi w firmie będącej globalnym liderem FMCG!

Przewiń do profilu firmy