Oferta pracy

Program Stażowy Euro24

Euro24 Sp. z o.o. Sp.k

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu dyspozycji lub spedycji w codziennej realizacji zadań

  • Pomoc w bieżącej obsłudze międzynarodowych zleceń transportowych

  • Obsługa administracyjna zleceń w programie informatycznym

  • Przygotowywanie raportów, zestawień

Nasze wymagania

  • Student ostatniego roku lub absolwent kierunku logistyka lub pokrewne

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, codzienną komunikację telefoniczną i email

  • Znajomość innych języków tj. niemiecki, francuski, włoski lub hiszpański będzie dodatkowym atutem

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do uczenia się

  • Umiejętność współpracy w zespole, otwartość, komunikatywności i wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze min. 4 dni w tygodniu po 6 godzin

To oferujemy

  • Płatny staż w wymiarze 3 miesięcy, na umowę zlecenie

  • Plan stażu obejmujący naukę i przygotowanie do zawodu spedytora międzynarodowego

  • Dedykowanego opiekuna stażu i wsparcie trenerów wewnętrznych

  • Współpracę i uczenie się od doświadczonych spedytorów

  • Samodzielne zadania i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce

  • Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • Dedykowany Plan Rozwoju Kompetencji

EURO24 Sp. z o.o. Sp. k. to międzynarodowy operator logistyczny z 13-letnim doświadczeniem w zakresie transportu oraz spedycji na terenie Unii Europejskiej i poza nią. Firma posiada dwa oddziały na terenie Polski oraz po jednym w Niemczech, Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii.

EURO24 obsługuje zarówno stałe kontrakty jak i jednorazowe, nieregularne wysyłki, transporty ekspresowe, a także krytycznie pilne zlecenia. Dzięki nowoczesnemu centrum operacyjnemu stały monitoring dostaw odbywa się 24/7, co pozwala na natychmiastowe reakcje, w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Niezawodne i terminowe dostawy to efekt nieustannego podnoszenia jakości usług firmy, a wieloletnia ekspertyza, przełomowe rozwiązania i doskonałe wyczucie dynamiki transportów ekspresowych daje EURO24 niewątpliwą przewagę nad konkurencją.

Przewiń do profilu firmy