Program Stażowy Fabryka Talentów - Dział Produkcji i Utrzymania Ruchu

L'Oréal

  • Kanie (pow. pruszkowski)

    Kanie (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działu produkcji w największej fabryce Grupy L'Oreal w codziennych wyzwaniach

  • Poznawanie od podszewki, czym charakteryzuje się ciągła produkcja

  • Wspieranie działu technicznego w analizie problemów produkcyjnych, wykonywaniu napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych zgodnie z harmonogramem, utrzymywaniu właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń, usprawnianiu oraz modyfikowaniu parku maszynowego

  • Poznawanie najnowszych technologi takie jak: AR, VR, Druk 3D, Termowizja

  • Prowadzenie projektów związanych z bieżącą optymalizacją i usprawnianiem procesów i narzędzi produkcyjnych

  • Wprowadzanie rozwiązań zgodne z filozofią LEAN

Nasze wymagania

  • Status studenta/tki lub absolwenta/tki kierunków techninczych

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu instalacji: elektrycznych, automatyki oraz wytwarzania wody procesowej

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

  • Gotowość do rozwiązywania niestandardowych problemów technicznych

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz komunikatywność

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Roczny staż przy wsparciu Mentora

  • Ciekawe i ambitne zadania

  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal

  • Wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów

  • Dojazd do fabryki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia, e-learningi, webinary

L'Oréal

Grupa L'Oréal jest światowym liderem w dziedzinie piękna i pionierem w świecie technologii kosmetycznych, zatrudniającym 86 tys. pracowników w 150 krajach na pięciu kontynentach.

Nasze 36 międzynarodowych marek jest podzielonych na cztery unikalne Dywizje: Produkty Luksusowe, Produkty Konsumenckie, Kosmetyki Aktywne i Produkty Profesjonalne. Są to Kiehl's, Lancôme, Giorgio Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauté, Ralph Lauren, Clarisonic, Maybelline New York, Essie, Kérastase, IT Cosmetics, Prada Beauty, Biotherm, Shu Uemura, Viktor&Rolf, Maison Martin Margiela, Urban Decay, Redken, Vichy, La Roche-Posay, Diesel, Garnier, L'Oréal Paris i inne.

Od ponad wieku L’Oréal poświęca się wyłącznie jednemu biznesowi: pięknu. Chcemy dawać piękno wszystkim ludziom. Naszym celem jest zdobycie kolejnego miliarda konsumentów na całym świecie poprzez innowacje i tworzenie produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które spełniają nieskończoną różnorodność ich potrzeb i pragnień związanych z urodą.

To o nas… teraz co z tobą? Jesteś zmotywowany i gotowy na wyzwanie! Pasjonujesz się stawianiem najlepszych dla siebie kroków by iść do przodu, ale nie boisz się też ponieść porażki. Uwielbiasz się uczyć, rozwijać i wywierać wpływ na świat. Możesz być stażystą lub pracować na wyższym stanowisku. Zawsze szukamy nowych osób do naszego zespołu.

Jeśli jesteś gotowy, aby przejąć kontrolę nad swoją karierą i dołączyć do nas, dzieli Cię od tego tylko jedno kliknięcie: https://careers.loreal.com/

Jeśli jesteś zainteresowany naszym dążeniem do zdobycia następnego miliarda konsumentów, śledź nasze ogłoszenia tutaj oraz odwiedź naszą stronę LOreal.com aby uzyskać informacje o naszej działalności, kulturze oraz wskazówki, jak dołączyć do nas, aby kształtować przyszłość piękna.

Swoboda przekraczania granic, oto piękno L’Oréal.

Przewiń do profilu firmy

Dzięki temu:

  • Rozwiniesz swoje umiejętności w innowacyjnych projektach u lidera rynku

  • Poznasz najwyższe standardy kultury pracy

  • Staniesz się częścią wyjątkowej organizacji, która mimo bycia częścią międzynarodowej grupy, zachowała atmosferę rodzinnej firmy

  • Za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie i pakiet benefitów

  • ..o transport też nie musisz się martwić - zapewniamy bezpłatny dojazd do Fabryki :)