Program Stażowy Fabryka Talentów - Logistyka (Komórka Zaopatrzenia W Surowce)

L'Oréal

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w projektach logistycznych

  • testowanie oraz implementowanie raportów

  • wspieranie działu logistyki w procesie ewaluacji dostawców

  • aktualizowanie parametrów systemu SAP

  • współpraca z Centralą we Francji oraz z zagranicznymi dostawcami

  • przygotowywanie dokumentacji do audytów

Nasze wymagania

  • status studenta/tki lub absolwenta/tki studiów wyższych

  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Power Point

  • mile widziane doświadczenie w pracy w SAP oraz znajomość Power BI

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • inicjatywa i samodzielność w prowadzeniu projektów oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • otwartość i komunikatywność

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

To oferujemy

  • roczny staż przy wsparciu Mentora (start: początek września!)

  • ciekawe i ambitne zadania

  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal

  • wynagrodzenie

  • pakiet benefitów

  • dojazd do fabryki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne