Oferta pracy

Program Stażowy Laboratorium Kariery

Polpharma Biologics S.A.O firmie

  • Duchnice (pow. warszawski zachodni)

    Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz mieć wpływ na rozwój biotechnologii, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i najbardziej zaawansowane technologie w jednej z naszych dwóch lokalizacji;

  • Wykorzystasz wiedzę ze studiów w praktyce;

  • Dostaniesz ambitne projekty, a także wsparcie ekspertów z doświadczeniem w branży biotechnologicznej;

  • Wykorzystasz znajomość języka angielskiego w naszym międzynarodowym środowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia lub jesteś studentem ostatniego roku na takim kierunku studiów jak: biotechnologia, biologia, chemia, inżynieria produkcji;

  • Znasz język angielski minimum na poziomie dobrym;

  • Jesteś dostępny/a do pracy w pełnym wymiarze godzin od lipca/sierpnia br.;

  • Chcesz i lubisz się uczyć, jesteś proaktywny/a, świetnie odnajdujesz z się w pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Dodatkowy dzień wolny.

  • Najlepszym stażystom zaoferujemy możliwość dalszej współpracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • pakiet relokacyjny

Polpharma Biologics S.A.

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Twoja rola

Szukamy osób pełnych pasji, które tak jak my wierzą, że biotechnologia to przyszłość.

Entuzjastów, którzy angażują się w pełni w to, co robią. Działają. Dotrzymują słowa.

Są otwarci, szczerzy i pełni szacunku wobec każdego, kogo spotkają na swojej drodze.

Na aplikacje czekamy do 15 czerwca.

Z NAMI WYKORZYSTASZ SWÓJ POTENCJAŁ!