Oferta pracy

Program Stażowy Laboratorium Kariery

Polpharma Biologics

  • Duchnice (pow. warszawski zachodni)

    Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz mieć wpływ na rozwój biotechnologii, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i najbardziej zaawansowane technologie w jednej z naszych dwóch lokalizacji;

  • Wykorzystasz wiedzę ze studiów w praktyce;

  • Dostaniesz ambitne projekty, a także wsparcie ekspertów z doświadczeniem w branży biotechnologicznej;

  • Wykorzystasz znajomość języka angielskiego w naszym międzynarodowym środowisku pracy;

Nasze wymagania

  • Ukończone studia lub jesteś studentem ostatniego roku na takim kierunku studiów jak: biotechnologia, biologia, chemia, inżynieria produkcji;

  • Znasz język angielski minimum na poziomie dobrym;

  • Jesteś dostępny/a do pracy w pełnym wymiarze godzin od sierpnia/września br.;

  • Chcesz i lubisz się uczyć, jesteś proaktywny/a, świetnie odnajdujesz z się w pracy zespołowej.

To oferujemy

Najlepszym stażystom zaoferujemy możliwość dalszej współpracy.

Z NAMI WYKORZYSTASZ SWÓJ POTENCJAŁ!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy