Logo Pracuj.pl

Program Stażowy Magenta Start- Tester/-ka Roamingu (CTIO)

T-MobileO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Sekcja zajmuje się planowaniem i rozwojem systemów mobilnej sieci stałej odpowiedzialnych za sygnalizację oraz profile sieciowe klientów, a także kompleksowo roaming-iem.

W pierwszym kroku będziesz odpowiedzialny za testy z partnerami roaming-owymi TMPL. Wraz ze zdobywaniem nowej wiedzy, dodatkowo dojdą CI obowiązki związane z otwieraniem nowych kierunków roaming-owych, a także rozwiązywaniem zgłoszeń abonenckich oraz pomoc w planowaniu i rozwoju systemów roaming-owych.

Twój zakres obowiązków

  • Testy roamingowe
  • Rozwiązywanie zgłoszeń roamingowych
  • Rozwój platform i systemów roamingowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy w zespole
  • Samodzielność oraz umiejętność budowania i zarządzania harmonogramem
  • Podstawy architektury sieci mobilnej 2G/3G/4G oraz protokołów sygnalizacyjnych SS7/SIGTRAN, DIAMETER

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wyślij swoje CV

2

Zadzwonimy do Ciebie i dopytamy o Twoje motywacje

3

Spotkasz się na rozmowie rekrutacyjnej z członkiem zespołu.

4

Witaj w T-Mobile!

Program Stażowy Magenta Start www.magentastart.pl

Zespół: Sekcja Sygnalizacji i Baz Danych w Departamencie Sieci​

Lokalizacja: Warszawa, Marynarska 12

Forma współpracy: umowa zlecenie, stawka godzinowa

Wymiar czasu pracy: minimum 35 h/ tyg.

Czas trwania: 6 miesięcy

Start: 3 lipca 2023

Tryb: hybrydowy (50%-50% biuro-dom)

Ilość miejsc: 1

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Program Stażowy Magenta Start- Tester/-ka Roamingu (CTIO), Marynarska 12, Mokotów, Warszawa