Logo Pracuj.pl

Program stażowy NEUCA GO Clinical Trials

GRUPA NEUCAO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprawne koordynowanie wizyty pacjentów w ośrodkach - podczas stażu dowiesz się jak powinien przebiegać proces
  • efektywna komunikacja się z lekarzami i monitorami badań klinicznych - pokażemy Ci na jak to wygląda
  • pilnowanie obiegu dokumentów zgodnie ze standardami
  • współpraca ze zróżnicowanym zespołem projektowym
  • możliwość wzięcia udziału w procesach usprawniających pracę ośrodka

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem kierunku medycznego/przyrodniczego/life-science lub podobnych i zależy Ci na pracy przy tworzeniu nowoczesnych terapii dla pacjentów
  • masz podstawową wiedzę z zakresu badań klinicznych (być może posiadasz już certyfikat GCP?), wiesz jakie są fazy badania i chciałbyś dowiedzieć się dużo więcej
  • swobodna rozmowa i korespondencja w języku angielskim to dla Ciebie przyjemność i chciałbyś wykorzystywać tę umiejętność od pierwszych tygodni pracy
  • lubisz uczyć się nowych rzeczy i przez 9 miesięcy będziesz gotowa/gotowy na niezliczoną ilość informacji, poznanie wielu nowych osób i odpowiedzialną pracę nad własnymi projektami
  • do swoich obowiązków podchodzisz zawsze z wytrwałością i zaangażowaniem
  • już zauważyłeś w swoich poprzednich doświadczeniach uczelnianych i zawodowych jak ważna jest komunikacja i przywiązujesz wagę do uważnego słuchania współpracowników, formy i treści komunikatów, jakie przygotowujesz oraz ważny jest dla Ciebie szacunek i atmosfera w zespole
  • umiesz wykorzystywać zdolności analityczne i potrafisz z danych w EXCEL-owych tabelkach odczytać ważne informacje

To oferujemy

  • wiedzę teoretyczną i praktyczną – 2w1 😊 Zaplanowaliśmy dla Ciebie kilka szkoleń online na międzynarodowej platformie – mamy nadzieję, że zdobyta tam wiedza da Ci większą pewność i przygotuje Cię do momentu, gdy będziesz działała/działał z prawdziwymi projektami w naszych ośrodkach badań klinicznych Pratia
  • możliwość zdobycie doświadczenia w koordynowaniu badań klinicznych
  • przemyślany i zorganizowany program stażu, który zakończy się certyfikatem
  • ustaloną ścieżkę kariery, dzięki której będziesz miał realną szansę awansu i rozwoju w badaniach klinicznych
  • zaangażowanie i pomoc opiekuna i współpracowników przy prowadzeniu samodzielnych projektów
  • zadowolenie 10 dnia każdego miesiąca, kiedy sprawdzisz stan swojego konta

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Zapraszamy do udziału w naszym programie stażowym NEUCA GO Clinical Trials!

Czas trwania stażu: 9 miesięcy

Początek stażu: wrzesień/październik 2022

Program stażowy NEUCA GO Clinical Trials, Kraków