Oferta pracy

Program stażowy NEUCA GO Clinical Trials

GRUPA NEUCA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Po ukończeniu programu będziesz wiedział jak:

* sprawnie koordynować wizyty pacjentów w ośrodkach,

* efektywnie komunikować się z lekarzami i monitorami badań klinicznych,

* zgodnie ze standardem pilnować obiegu dokumentów,

* współpracować ze zróżnicowanym zespołem projektowym,

* brać udział w procesach usprawniających pracę ośrodka.

Nasze wymagania

To będzie udany debiut w badaniach klinicznych, jeśli:

* jesteś studentem lub absolwentem kierunku medycznego/przyrodniczego/life-science lub podobnych i zależy Ci na pracy przy tworzeniu nowoczesnych terapii dla pacjentów,

* masz podstawową wiedzę z zakresu badań klinicznych (być może posiadasz już certyfikat GCP?), wiesz jakie są fazy badania i chciałbyś dowiedzieć się dużo więcej,

* swobodna rozmowa i korespondencja w języku angielskim to dla Ciebie przyjemność i chciałbyś wykorzystywać tę umiejętność od pierwszych tygodni pracy,

* lubisz uczyć się nowych rzeczy i przez 9 miesięcy będziesz gotowa/gotowy na niezliczoną ilość informacji, poznanie wielu nowych osób i odpowiedzialną pracę nad własnymi projektami,

* do swoich obowiązków podchodzisz zawsze z wytrwałością i zaangażowaniem,

* już zauważyłeś w swoich poprzednich doświadczeniach uczelnianych i zawodowych jak ważna jest komunikacja i przywiązujesz wagę do uważnego słuchania współpracowników, formy i treści komunikatów, jakie przygotowujesz oraz ważny jest dla Ciebie szacunek i atmosfera w zespole,

* umiesz wykorzystywać zdolności analityczne i potrafisz z danych w EXCEL-owych tabelkach odczytać ważne informacje,

* … za kilka miesięcy chciałbyś podjąć z nami współpracę i dalej rozwijać swoją ścieżkę kariery.

To oferujemy

Biorąc udział w programie NEUCA GO Clinical Trials zyskasz:

* wiedzę teoretyczną i praktyczną – 2w1 😉 Przez pierwsze 2 miesiące programu zaplanowaliśmy dla Ciebie kilka szkoleń online na międzynarodowej platformie– mamy nadzieję, że zdobyta tam wiedza da Ci większą pewność i przygotuje Cię do następnych 7 miesięcy, które spędzisz już podczas prawdziwych projektów w naszych ośrodkach badań klinicznych Pratia,

* doświadczenie w koordynowaniu badań klinicznych,

* przemyślany i zorganizowany program stażu, który zakończy się certyfikatem,

* ustalona ścieżka kariery, dzięki której będziesz miał realną szansę awansu i rozwoju w badaniach klinicznych,

* zaangażowanie i pomoc opiekuna i współpracowników przy prowadzeniu samodzielnych projektów,

* zadowolenie 10 dnia każdego miesiąca, kiedy sprawdzisz stan swojego konta,

* stałe zatrudnienie, jeżeli obie strony będą zadowolone ze współpracy.

GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Zapraszamy na premierę pierwszego sezonu programu NEUCA GO Clinical Trials!

Czas trwania stażu: 9 miesięcy

(2 miesiące szkoleń online + 7 miesięcy pracy w jednym z ośrodków Pratia)

Początek stażu: wrzesień 2021

Przewiń do profilu firmy