Oferta pracy

Program Stażowy NEUCA GO

GRUPA NEUCAO firmie

  • Forteczna 35, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

GRUPA NEUCA

Forteczna 35

Toruń

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Zapraszamy na premierę trzeciego sezonu programu dla studentów i absolwentów!

Czas trwania stażu: 6 miesięcy

Początek stażu: lipiec 2021

To będzie “Teoria wielkiego wygrywu” dla wszystkich maniaków marketingu!Mamy kilka zespołów w organizacji, które czekają, aż dołączą do nich osoby z fajną energią, lubiące kreatywne zadania, potrafiące analizować dane liczbowe i widzące wartość we współpracy w grupie.

Dołączając do programu możesz liczyć na:

* przemyślany i zorganizowany program stażu, który będzie dla Ciebie dobrym startem zawodowej kariery w profesjonalnym środowisku pracy,

* zrozumienie, jeśli będziesz musiała/musiał wyskoczyć na zajęcia na uczelni,

* zaangażowanie i pomoc opiekuna i współpracowników,

* nieformalną atmosferę pracy, która daje nam swobodę przy wspólnych projektach,

* poczucie, że jesteś partnerem w codziennych zadaniach,

* możliwość wykorzystania swojej wiedzy i pomysłów przy dużych projektach marketingowych związanych z rynkiem ochrony zdrowia,

* pracę w nowoczesnym budynku na ul. Fortecznej 35-37 w Toruniu – zobacz sam/sama, że mamy wyjątkowy komfort pracy - http://bityl.pl/mJiWv,

* płatny staż w oparciu o umowę zlecenie.

Nasze wymagania

To będzie dla Ciebie ambitna zawodowa przygoda, jeśli:

* jesteś studentką/studentem ostatniego roku studiów lub planujesz w wakacje zrobić sobie zdjęcie z pracą dyplomową pod swoim wydziałem,

* w rubryce zainteresowania zawsze wpisujesz “coś” z marketingu - może to być analiza danych marketingowych, social media, optymalizacja SEO, tworzenie contentu, programy graficzne itp. - wszystko wzbudzi naszą ciekawość,

* lubisz uczyć się nowych rzeczy i przez 6 miesięcy będziesz gotowa/gotowy na niezliczoną ilość informacji, poznanie wielu nowych osób i odpowiedzialną pracę nad własnym projektem,

* potrafisz wyciągać wnioski z pracy analitycznej i dyskutować o nich na forum,

* chcesz zdobyć unikalne doświadczenie, które może pomóc Ci określić dalszą ścieżkę zawodową,

* lubisz być o krok przed wszystkimi i zawsze jesteś otwarta/otwarty na nowe wyzwania,

* mówią o Tobie, że jesteś mistrzynią/mistrzem dyplomacji,

* nauka języka angielskiego jest dla Ciebie przyjemna (a przynajmniej bezbolesna ;)) - nie będziesz wykorzystywał tej umiejętności na co dzień, ale mamy coraz więcej okazji, żeby wykazać się znajomością języka.

To oferujemy

Chętne osoby dopasujemy według ich preferencji i talentów do następujących obszarów:

* marketingu pacjenckiego,

* sprzedaży mediów i współpracy z redakcją,

* relacji z producentem,

* e-commerce,

* aktywacji klientów (kampanie marketingowe).