Logo Pracuj.pl

Program stażowy - Praktyka dla Logistyka

Arvato PolskaO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz miał dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań obowiązujących w naszych Centrach Dystrybucyjnych
  • Zdobędziesz unikalną wiedzę i kompetencje związane z wybranym przez Ciebie kierunkiem logistycznym
  • Zobaczysz jak działają procesy logistyczne i zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe
  • Zrealizujesz indywidualne zadanie podczas praktyk zawodowych

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student studiów wyższych (Logistyka, Transport, Inżynieria produkcji, Zarządzanie, Mechatronika)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Otwartość
  • Dyspozycyjność 40h/tydzień
  • Kreatywność

To oferujemy

  • Umowę stażową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy po zakończeniu stażu

Kogo szukamy?

  • Specjalisty, docelowo eksperta z językiem angielskim (B1)
  • Przedsiębiorczych studentów (studia magisterskie / inżynierskie)
  • Osób myślących analitycznie, proponujących nowe rozwiązania
  • Osób znających pakiet MS Office w szczególności program Excel

Program stażowy

Czas trwania: 6 miesięczny (lipiec - grudzień 2021)

Program stażowy - Praktyka dla Logistyka, Poznań