Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Program Stażowy Top Performers for the future w Dziale Sprzedaży

  • Luboń, Murowana Goślina, Oborniki, Poznań, Stęszew, Swarzędz, Szamotuły, Plewiska (pow. poznański), Suchy Las (pow. poznański), Przeźmierowo (pow. poznański), Sady (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.
    Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch? Dołącz do naszego zespołu jako:

    Program Stażowy
    Top Performers for the future
    w Dziale Sprzedaży

    Miejsce pracy: Sady k. Poznania

    top
    top

    Oferujemy:

    Pracowników dowozimy autobusem firmowym z Poznania do siedziby firmy w Sadach (15 minut z przystanku na Ogrodach) oraz zapewniamy benefity m.in. opieka medyczna, świeże owoce w każdą środę, udział w firmowych zajęciach sportowych. A gdybyś przypadkiem zapomniał śniadania, czeka na Ciebie nasza kantyna i aromatyczna kawa.

    top

    Twoje zadania to:

    W trakcie 18 miesięcy stażu poznasz wszystkie działy firmy z silnym ukierunkowaniem na współpracę wszystkich obszarów z Działem Sprzedaży.

    Równocześnie będziesz wprowadzany we własne projekty nadawane w ramach programu stażowego. Po zakończeniu programu stażowego otrzymasz możliwość stałego zatrudnienia w Dziale Sprzedaży.

    top

    Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

    • jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem z lat 2016-2018 studiów o kierunku takim jak: marketing handlowy, towaroznawstwo, zarządzanie produktem, ekonomia, itp.
    • chcesz po ukończeniu programu stażowego pracować w dziale sprzedaży
    • bardzo dobrze znasz język angielski (znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana)
    • posiadasz wysokie zdolności analityczne i lubisz liczne analizy
    • biegle posługujesz się MS Office (gł. Excel, Power Point)
    • jesteś nastawiony na rozwój i gotowy do podejmowania wyzwań
    • lubisz zdobywać nowe doświadczenia
    • lubisz i potrafisz pracować w zespole, jesteś otwarty, komunikatywny, entuzjastyczny, pełen inicjatywy

    bottom