Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Program Stażowy w Coca-Cola HBC / Thirst for Growth

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Program Stażowy w Coca-Cola HBC w Sprzedaży (w biurze głównym w Warszawie) lub na Produkcji (w naszej fabryce w Radzyminie);

  • Będziesz częścią zespołu i przyczynisz się do jego osiągnięć;

  • Będziesz miał_a możliwość współpracy z różnymi działami;

  • Zwiększysz swoje kompetencje;

  • Nauczysz się w praktyce, jak odnieść sukces w międzynarodowej korporacji;

  • Weźmiesz udział w różnych projektach wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem_ką III, IV, V roku studiów;

  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego (min. B1);

  • Jesteś zmotywowany_a i posiadasz zdolność do szybkiego uczenia się;

  • Rezprezentujesz proaktywną postawę;

  • Posiadasz dobre umiejętności analitycznego i kreatywnego myślenia;

  • Posiadasz nastawienie na podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów;

  • Pierwsze doświadczenie na stanowisku Stażysty będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • pikniki rodzinne

Twoje nowe stanowisko pracy

Będziesz miał_a niepowtarzalną szansę dołączenia do Coca-Cola HBC i zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego.

Będziesz miał_a okazję pracować w międzynarodowych zespołach. Wesprzemy Twój rozwój dodatkowymi szkoleniami i warsztatami. Gwarantujemy pozytywną energię, ciekawe projekty i niezapomniane wrażenia. Wybierz swój obszar zainteresowań i zacznij budować swoją ścieżkę kariery z Coca-Cola HBC! Czy jesteś gotowy_a podjąć wyzywanie z Coca-Cola HBC? Dołącz do nas!

Będziesz miał_a możliwość pracy w: Sprzedaży (w biurze głównym w Warszawie) lub na Produkcji (w naszej fabryce w Radzyminie).

O Twoim nowym zespole

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 28 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC - jednego z największych producentów napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie ponad 600 milionom konsumentów wybranych marek, z gamy ponad 190 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.